Uitslagen en standen na 24e ronde intern

Gisteravond was er dan na enkele maanden geen schaken eindelijk weer een schaakavond! We verwelkomen nieuwe leden Sasa Albers en Marc Groenhuis en de weer teruggekomen oud-lid Martin Weijsenfeld. Ik hoop dat iedereen het gister naar zijn zin heeft gehad en de smaak weer te pakken heeft gekregen. Favorieten voor het kampioenschap 2019-2020 (dat nog wordt uitgespeeld) Peter Boel en Dirk Hoogland maakten geen fouten en wonnen beiden hun partijen.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Peter BoelRemco Gerlich1-0
Dirk HooglandJan Knuiman1-0
Sasa AlbersTom Bus1-0
Marc GroenhuisBarth Plomp0-1
Gerben HendriksRuud Wille1-0
Martin WeijsenfeldNico Schoenmakers½-½
Vadim van KuijkJacques Boonstra0-1
Rob van BelleAlbert Marks½-½
Kazem MollahosseiniCesar Eisma0-1
Henk SchunckAndre van Kuijk0-1
Jan ZuidemaHans Derendorp1-0
Hans MeijerGwénaël Paris1-0
Theo van LotringenRaymond Hendriks1-0
Victor DroopPim Rijmer0-1
Guido BurgerJan Sanders0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
2Eelco de Vries A22655,065,060,0   038
3Peter Boel A223914,0209,0115,09ZWW 127
4Bob Beeke A22381,541,540,0   0-24
5Ilya Razdolski A22187,0127,0100,02ZW 0-64
6Wouter van Rijn A221714,5208,0126,58WWW 231
7Dirk Hoogland A220618,02212,0146,08WZW 071
8Michiel Blok A21968,5148,5120,02ZZ-2-34
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Sasa Albers A21501,010,0 1,01W 114
11Jaap Vogel A21482,062,060,0   0-45
12Pieter Verhoef A21446,596,590,0   024
13Sander Berkhout A21176,575,561,01Z-160
14Frank Schleipfenbauer A21127,0117,0110,0   0-68
15Otto Wilgenhof A211212,5207,0125,58WZW 08
16Sjoerd van Roosmalen A21117,0107,0100,0   022
17Tom Bus A210612,5218,5134,08ZWZ-2-28
18William Shakhverdian A20925,055,050,0   050
19Ruben Hogenhout A20711,521,520,0   021
20Pascal Losekoot A20698,0108,0100,0   042
21Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
22Richard van der Wel A20574,052,032,02WW 251
23Linus Bohlsen A20482,032,020,01Z-16
24Jan van de Linde A20304,5102,042,56WZW 0-15
25Mick Van Randtwijk A20254,064,060,0   018
26Kevin Verfuerth A20229,5119,5110,0   055
27Johan Wolbers A20213,043,040,0   03
28Koen Maassen van den Brink A20139,0157,5111,54WZW 030
29Theo Jurrius A20132,562,550,01W 1-49
30Wouter Abrahamse A20058,0135,073,06WZZ 0-3
31Bart de Kort A197810,5191,539,016WZZ 021
32Remco Gerlich A19766,084,551,53WZZ-140
33Toon Janssen A194513,51610,0123,54WZW 0107
34Fred Reulink A19366,0124,092,03WWZ 19
35Jan Knuiman A19344,5121,033,59WZZ-1-59
36Murat Duman A19320,010,010,0   0-13
37Bent Schleipfenbauer A19212,542,540,0   024
38Marc Groenhuis A18990,010,0 0,01W 1-17
39Anne Paul Taal A18862,582,580,0   0-17
40Paul de Freytas A18857,5117,5110,0   014
41Barth Plomp A18839,0176,0113,06ZWZ 0-7
42Daan Holtackers A18792,562,560,0   0-22
43Gerben Hendriks A187913,5256,0127,513WZW 120
44Rob Huberts A18711,020,0 1,02WW 216
45Désiré Fassaert A186313,0217,0106,011ZZW-145
46Jeroen Kersten A18523,063,050,01Z-116
47Ruud Verhoef A18503,5103,580,02WZ 0-47
48Ruud Wille A184915,0314,0911,022WWZ 0-14
49Henk Gerdsen A18464,5101,533,07ZWW 1-25
50René van Alfen A18465,0115,0110,0   0-17
51Martin Weijsenfeld A18460,510,0 0,51W 1-2
52Coen Mekers A18381,051,050,0   0-22
53Jeroen van Ginneken A18373,092,071,02WZ 0-25
54Quirine Naber A18371,011,010,0   07
55Sander van Vucht A18325,0123,062,06WZW 0-30
56Bert Duijker A18163,593,590,0   0-9
57Marco Braam B18126,5112,054,56WZW-217
58Hans van Capelleveen B18103,043,040,0   017
59Nico Schoenmakers A18062,552,040,51Z-14
60Ronnie Eggink B180210,0153,556,510ZWW 248
61Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
62Koen van Keulen A17994,073,061,01Z-1-15
63Erik Wille B17992,042,040,0   02
64Steven Braun B17818,5127,091,53WWW 334
65Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
66Jan Willem van Willigen B17797,5135,092,54WZW 2-11
67Benjamin Brandt B17722,542,540,0   010
68Hans Rigter B17513,573,570,0   0-13
69Ivo van der Gouw B17462,052,050,0   0-30
70Hedser Dijkstra B17432,542,540,0   0-11
71Vadim van Kuijk B174215,5258,5147,011ZWW-186
72Patrick van Waardenburg B17394,564,560,0   06
73Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
74Jacques Boonstra A17195,0193,5121,57WZZ-1-94
75Roy Vink B16973,591,552,04ZWZ 0-3
76Robert Naasz B16934,0131,063,07ZZW-1-64
77Edwin Peters B168614,0248,0136,011ZWZ-1-4
78Albert Marks B16849,5164,085,58WZZ 0-16
79Dick Vliek B16760,520,520,0   0-19
80Jo Engels B16520,000,0 0,0   00
81Theo van Amerongen B16503,5111,052,56WWZ 0-59
82Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
83Xadya van Bruxvoort B16411,531,530,0   07
84Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
85Ron Brachten B16372,052,050,0   017
86Jan Groen B16271,051,050,0   0-50
87Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
88Tijs van Dijk B16171,530,0 1,53WZW 12
89Zekria Amani B16163,063,060,0   09
90Jan Vermeer B161415,5314,51211,019WZW 122
91Bob Kooij B15999,0162,546,512WWZ 011
92Rob van Belle B159813,0263,0510,021WZW-1-19
93Lex van Hattum B159010,0183,057,013ZWZ-115
94Horst Eder B159010,5193,567,013WZW-1-10
95Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
96Wilfred Jansz B15881,551,550,0   0-12
97Wisse Witmans B158114,5304,51010,020ZWW 2-74
98Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
99Erik Gort C15604,054,050,0   034
100Hendrik van Buren C15387,0181,056,013WWZ-1-1
101Danny Hageman C15182,052,050,0   0-8
102Andre van Kuijk C149710,5193,587,011WWZ 136
103Herman de Munnik C14867,5132,035,510WZW 077
104Jonathan van der Krogt C14723,063,060,0   08
105Christian Simon C14711,031,030,0   019
106Kazem Mollahosseini C146912,5215,067,515ZZW 193
107Henk Schunck C14485,0150,574,58ZWW 0-27
108Theo Koeweiden C14485,0181,593,59WZZ-1-59
109Hans Corbeel C14390,520,520,0   0-34
110Lion de Kok C14360,070,050,02ZW 0-61
111Cesar Eisma C141715,5292,0713,522WZZ-270
112John Bijlsma C14147,0161,076,09WZZ-10
113Kees van Keulen C139810,0222,058,017WWZ-1-33
114Peter van Deursen C13855,5152,073,58WZW 0-59
115Gerrie Arends C13796,5170,526,015ZWZ-1-40
116Ko Kooman C13796,0190,555,514WWZ 0-58
117Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
118Bryan Hieltjes C13704,0101,542,56WZZ-2-26
119Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
120André de Groot C13632,552,550,0   0-3
121Jan Zuidema C13628,0213,065,015ZWW 1-43
122Bram Hamers C13577,0132,574,56ZWW 050
123Hans Derendorp C13398,0201,067,014WZZ-2-52
124Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
125Peter Hamers C13047,0134,582,55WZZ-144
126Rik Twilhaar C12901,030,0 1,03WZW 1-10
127Theo van Lotringen C128511,5241,0510,519ZWW 1-27
128Pim Rijmer C127610,5160,0110,515ZWZ-178
129Gwénaël Paris C12631,050,0 1,05ZWZ-1-37
130Thijs Stomphorst C12546,0122,054,07WZW 119
131Hans Meijer C12426,0160,036,013WZW-1-46
132Jelle Noordhuis C12270,030,030,0   0-26
133Ahmad Samman C12094,060,0 4,06WWZ 029
134Jan Sanders C11958,5190,028,517WWZ 1-51
135Constant Nieuwenstein C11941,051,040,01Z-119
136Meindert Rudolphi C11766,0110,0 6,011WZW 123
137Cor van der Jagt C11652,0111,061,05ZWZ-1-71
138Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
139Raymond Hendriks C114012,5220,5212,020ZWZ 086
140Jan Diekema C11388,5161,047,512WZZ-241
141Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
142Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
143Aisha Pieplenbosch C10870,010,0 0,01W 1-13
144Bob Hartogh Heijs C10842,5150,0 2,515WWZ 1-116
145Suzanne Verhaar C10803,550,0 3,55ZZW 137
146Frans Berben C10661,551,530,02WZ 015
147Bert Maas C10595,5110,045,57WZW 19
148Werner Gubbels C10562,090,0 2,09WWZ 1-67
149Philip Stibbe C10338,0190,0 8,019ZZW 18
150Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
151Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
152Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
153Evy Kalker C9870,010,0 0,01W 1-13
154John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
155Victor Droop C9493,5100,0 3,510ZZW 0-14
156Guido Burger C7530,0100,0 0,010WZW 2-47

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Sasa Albers A24791,0121500,0 24791,013432150
2Eelco de Vries A23965,0623965,0622650,0 1692265
3Ruben Hogenhout A23261,5223261,5220710,0 2762071
4William Shakhverdian A23135,0523135,0520920,0 2712092
5Sander Berkhout A22886,5722555,5624871,012312117
6Richard van der Wel A22794,0522672,0322982,022732057
7Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
8Dirk Hoogland A226618,022227812,01422446,081312206
9Wouter van Rijn A224414,52021978,01223166,58582217
10Peter Boel A222514,02022979,01121375,09132239
11Pieter Verhoef A21916,5921916,5921440,0 712144
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Sjoerd van Roosmalen A21627,01021627,01021110,0 732111
14Ilya Razdolski A21517,01222117,01018530,02-1312218
15Michiel Blok A21488,51422098,51217800,02-822196
16Pascal Losekoot A21448,01021448,01020690,0 1172069
17Otto Wilgenhof A214112,52021027,01222005,58372112
18Kevin Verfuerth A21319,51121319,51120220,0 1642022
19Bob Beeke A20961,5420961,5422380,0 -1662238
20Remco Gerlich A20926,0820694,5521291,531561976
21Tom Bus A208912,52120998,51320724,08-452106
22Linus Bohlsen A20882,0323322,0216000,01462048
23Rob Huberts A20841,0218710,0 20841,022291871
24Mick Van Randtwijk A20764,0620764,0620250,0 692025
25Toon Janssen A207413,516203910,01221783,542361945
26Laurens Storms A20661,5320650,0 20661,5312065
27Bent Schleipfenbauer A20622,5420622,5419210,0 1651921
28Johan Wolbers A20343,0420343,0420210,0 162021
29Koen Maassen van den Brink A20319,01520797,51119011,54482013
30Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
31Bart de Kort A200110,51919171,5320169,016441978
32Wouter Abrahamse A20018,01320635,0719283,06-72005
33Jan van de Linde A19904,51020622,0419422,56-552030
34Frank Schleipfenbauer A19827,01119827,01121120,0 -1982112
35Jaap Vogel A19782,0619782,0621480,0 -2152148
36Fred Reulink A19566,01219444,0919922,03291936
37Hans van Capelleveen B19113,0419113,0418100,0 1181810
38Paul de Freytas A19097,51119097,51118850,0 381885
39Gerben Hendriks A190513,52518466,01219647,513461879
40Jeroen Kersten A18973,0619843,0514610,01611852
41Désiré Fassaert A188913,02119277,01018516,011711863
42Piet de Mol B18723,0417800,0 18723,041181780
43Barth Plomp A18719,01718616,01118903,06-191883
44Jan Knuiman A18474,51216341,0319193,59-1461934
45Anne Paul Taal A18462,5818462,5818860,0 -571886
46Ronnie Eggink B184510,01519023,5518176,510911802
47Steven Braun B18408,51219147,0916181,53931781
48Ruud Wille A183915,03118014,09185511,022-241849
49Theo Jurrius A18392,5618932,5515670,01-2232013
50Nico Schoenmakers A18252,5518192,0418480,51231806
51Benjamin Brandt B18192,5418192,5417720,0 571772
52Marco Braam B18156,51117602,0518614,56201812
53Daan Holtackers A18082,5618082,5618790,0 -931879
54Martin Weijsenfeld A18040,5118460,0 18040,51-441846
55Erik Wille B18042,0418042,0417990,0 71799
56Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
57Vadim van Kuijk B180115,52518128,51417867,0111451742
58Henk Gerdsen A17944,51017591,5318083,07-771846
59René van Alfen A17945,01117945,01118460,0 -691846
60Sander van Vucht A17915,01217803,0618032,06-711832
61Bert Duijker A17913,5917913,5918160,0 -341816
62Jeroen van Ginneken A17883,0917282,0719981,02-741837
63Jan Willem van Willigen B17757,51317975,0917262,54-151779
64Koen van Keulen A17624,0716793,0622611,01-521799
65Patrick van Waardenburg B17554,5617554,5617390,0 221739
66Ruud Verhoef A17543,51017833,5816420,02-1431850
67Coen Mekers A17431,0517431,0518380,0 -1171838
68Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
69Ron Brachten B17212,0517212,0516370,0 1011637
70Erik Gort C17184,0517184,0515600,0 1921560
71Hans Rigter B17143,5717143,5717510,0 -501751
72Roy Vink B16903,5915941,5518102,04-101697
73Edwin Peters B168714,02417228,01316476,011-31686
74Xadya van Bruxvoort B16861,5316861,5316410,0 521641
75Albert Marks B16849,51615824,0817865,58-161684
76Hedser Dijkstra B16782,5416782,5417430,0 -761743
77Ton van Eck B16702,5415890,0 16702,54991589
78Zekria Amani B16543,0616543,0616160,0 471616
79Jo Engels B16520,0016520,0 16520,0 01652
80Jacques Boonstra A16325,01916433,51216131,57-1811719
81Murat Duman A16250,0116250,0119320,0 -3201932
82Tijs van Dijk B16191,5316170,0 16191,5341617
83Bob Kooij B16169,01615832,5416276,512281599
84Christian Simon C16121,0316121,0314710,0 1601471
85Ivo van der Gouw B16112,0516112,0517460,0 -1651746
86Robert Naasz B16084,01315321,0616743,07-1491693
87Volker Schleputz B16000,5115750,0 16000,51261575
88Jan Vermeer B159915,53115464,512163211,01971614
89Wisse Witmans B159114,53015004,510163710,020-641581
90Lex van Hattum B158610,01816343,0515677,013111590
91Rob van Belle B158313,02616203,05157410,021-341598
92Herman de Munnik C15817,51317412,0315345,5101721486
93Horst Eder B157810,51915963,5615707,013-221590
94Theo van Amerongen B15483,51114871,0516002,56-1611650
95Kazem Mollahosseini C153512,52118025,0614297,5151591469
96Andre van Kuijk C152610,51914643,5815717,011651497
97Wilfred Jansz B15221,5515221,5515880,0 -781588
98Hendrik van Buren C15137,01814611,0515336,013-261538
99Marc Groenhuis A15070,0118990,0 15070,01-4091899
100Jonathan van der Krogt C14953,0614953,0614720,0 311472
101Werner Passchier B14861,0316460,0 14861,03-1791646
102Danny Hageman C14762,0514762,0515180,0 -501518
103Bram Hamers C14467,01313452,5715644,561391357
104Dick Vliek B14440,5214440,5216760,0 -2511676
105Henk Schunck C14175,01512870,5715314,58-581448
106Jan Groen B14141,0514141,0516270,0 -2631627
107John Bijlsma C14137,01612211,0715626,09-11414
108Theo Koeweiden C14065,01813021,5915103,59-1011448
109Cesar Eisma C140115,52913692,07141113,522541417
110Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
111Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
112Peter Hamers C13637,01313874,5813252,551031304
113Pim Rijmer C135710,5166420,01140510,5151591276
114Gerrie Arends C13546,51713130,5213606,015-651379
115Peter van Deursen C13515,51512692,0714223,58-931385
116André de Groot C13502,5513502,5513630,0 -161363
117Kees van Keulen C134810,02214322,0513248,017-831398
118Jan Zuidema C13368,02114933,0612735,015-691362
119Hans Derendorp C13338,02012531,0613687,014-581339
120Ko Kooman C13276,01912720,5513475,514-1101379
121Bryan Hieltjes C13234,01013701,5412912,56-731370
122Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
123Ahmad Samman C13054,0612090,0 13054,061251209
124Thijs Stomphorst C12846,01212742,0512914,07491254
125Hub Kusters B12800,5416390,0 12800,54-4141639
126Constant Nieuwenstein C12751,0513001,0411770,011001194
127Theo van Lotringen C127211,52411591,05130210,519-401285
128Lion de Kok C12570,0712700,0512250,02-2401436
129Suzanne Verhaar C12473,5510800,0 12473,552041080
130Rik Twilhaar C12431,0312900,0 12431,03-571290
131Raymond Hendriks C122512,52212090,52122712,0201711140
132Jan Smallenbroek B12220,0116190,0 12220,01-4131619
133Meindert Rudolphi C12056,01111760,0 12056,011521176
134Jan Diekema C11858,51610371,0412347,512881138
135Hans Meijer C11736,01610900,0311926,013-1151242
136Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
137Jan Sanders C11518,5199200,0211788,517-951195
138Frans Berben C11331,5513331,538340,02821066
139Gwénaël Paris C11161,0512630,0 11161,05-1841263
140Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
141Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
142Bert Maas C10685,5118300,0412035,57181059
143Cor van der Jagt C10462,01111041,069771,05-1901165
144Hans Corbeel C10370,5210370,5214390,0 -4361439
145John van Brink C10350,519870,0 10350,5150987
146Philip Stibbe C10318,01910330,0 10318,01961033
147Jelle Noordhuis C10260,0310260,0312270,0 -2271227
148Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
149Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
150Bob Hartogh Heijs C9542,51510840,0 9542,515-2461084
151Victor Droop C9263,5109490,0 9263,510-37949
152Werner Gubbels C9042,0910560,0 9042,09-2191056
153Aisha Pieplenbosch C7670,0110870,0 7670,01-3331087
154Marga Bles C7630,019890,0 7630,01-237989
155Evy Kalker C6870,019870,0 6870,01-313987
156Guido Burger C6520,0107530,0 6520,010-148753

Scroll naar top