Uitslagen en standen na 15e ronde intern

In het bekertoernooi won in de Kroongroep Wouter Abrahamse van Ruud Wille, nadat de eerste 2 partijen in remise eindigden. Vadim van Kuijk en Bob Kooij wonnen in de Bekergroep van respectievelijk Theo van Amerongen en Bryan Hieltjes. In de interne competitie versloeg Peter Boel met zwart ratinghoogste Ilya Razdolski (zie foto)

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Wouter AbrahamseRuud Wille1-0 (Interne Beker)
Theo van AmerongenVadim van Kuijk0-1 (Interne Beker)
Bob KooijBryan Hieltjes1-0 (Interne Beker)
Ilya RazdolskiPeter Boel0-1
Wouter van RijnBart de Kort1-0
Otto WilgenhofJan Knuiman1-0
Barth PlompKoen van Keulen0-1
Roy VinkEdwin Peters½-½
Jan VermeerHorst Eder1-0
Andre van KuijkRob van Belle1-0
Herman de MunnikHendrik van Buren1-0
Kazem MollahosseiniHenk Schunck0-1
Ko KoomanHans Derendorp½-½
Theo van LotringenKees van Keulen1-0
Thijs StomphorstRaymond Hendriks½-½
Jan DiekemaVictor Droop1-0
Cesar EismaPim Rijmer½-½
Werner GubbelsMeindert Rudolphi0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Ilya Razdolski A22725,585,560,02ZW 0-10
2Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
3Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
4Eelco de Vries A22413,043,040,0   014
5Wouter van Rijn A222610,0144,575,57ZWW 140
6Michiel Blok A22206,096,070,02ZZ-2-10
7Dirk Hoogland A22019,0107,581,52ZW 066
8Peter Boel A21978,5134,564,07ZWZ-1-15
9Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
10Jaap Vogel A21490,540,540,0   0-44
11Pieter Verhoef A21485,075,070,0   028
12Frank Schleipfenbauer A21453,563,560,0   0-35
13Otto Wilgenhof A21419,5135,074,56WZW 037
14Tom Bus A21338,5134,564,07ZZW-1-1
15Sjoerd van Roosmalen A21185,575,570,0   029
16Sander Berkhout A20813,543,540,0   024
17William Shakhverdian A20753,033,030,0   033
18Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Linus Bohlsen A20541,011,010,0   012
21Richard van der Wel A20523,032,021,01W 146
22Pascal Losekoot A20324,064,060,0   05
23Jan van de Linde A20242,051,021,03WZZ-1-21
24Theo Jurrius A20241,541,530,01W 1-38
25Johan Wolbers A20141,021,020,0   0-4
26Wouter Abrahamse A20146,093,053,04ZWW 26
27Mick Van Randtwijk A20132,542,540,0   06
28Kevin Verfuerth A20066,076,070,0   039
29Bart de Kort A19787,0141,525,512WWZ 021
30Koen Maassen van den Brink A19775,094,560,53ZWZ-1-6
31Remco Gerlich A19693,032,021,01W 133
32Jan Knuiman A19614,5101,023,58ZWZ 0-32
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Fred Reulink A19253,072,061,01W 1-2
35Toon Janssen A19107,085,062,02ZW 072
36Bent Schleipfenbauer A19061,531,530,0   09
37Daan Holtackers A19062,542,540,0   05
38Anne Paul Taal A18941,551,550,0   0-9
39Gerben Hendriks A189310,0183,576,511ZWW 134
40Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
41Paul de Freytas A18734,574,570,0   02
42Ruud Verhoef A18693,083,060,02WZ 0-28
43Jeroen van Ginneken A18682,551,541,01W 16
44Ruud Wille A185810,0203,566,514ZZZ-2-5
45Coen Mekers A18510,520,520,0   0-9
46Henk Gerdsen A18503,581,522,06ZZW 0-21
47Jeroen Kersten A18502,042,030,01Z-114
48Sander van Vucht A18433,592,041,55ZWZ-1-19
49Barth Plomp A18424,5122,572,05ZZW 1-48
50Koen van Keulen A18394,053,041,01Z-125
51Quirine Naber A18371,011,010,0   07
52René van Alfen A18332,062,060,0   0-30
53Désiré Fassaert A18286,0113,053,06WZW 010
54Bert Duijker A18232,562,560,0   0-2
55Nico Schoenmakers A18101,021,020,0   08
56Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
57Jan Willem van Willigen B17955,583,562,02WW 25
58Hans van Capelleveen B17930,000,0 0,0   00
59Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
60Steven Braun B17825,574,051,52WW 235
61Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
62Marco Braam B17693,061,032,03ZZZ-3-26
63Ronnie Eggink B17686,0102,034,07WWZ 114
64Vadim van Kuijk B176712,0176,096,08ZZZ-2111
65Benjamin Brandt B17611,531,530,0   0-1
66Hedser Dijkstra B17561,521,520,0   02
67Ivo van der Gouw B17511,031,030,0   0-25
68Hans Rigter B17491,541,540,0   0-15
69Jacques Boonstra A17353,0132,580,55WZW 1-78
70Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
71Patrick van Waardenburg B17141,531,530,0   0-19
72Robert Naasz B17062,080,541,54WWZ 0-51
73Albert Marks B17026,5102,554,05ZWZ 12
74Roy Vink B16972,060,032,03WZW 1-3
75Edwin Peters B169410,0165,075,09WZZ-14
76Jan Groen B16821,011,010,0   05
77Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
78Theo van Amerongen B16732,570,022,55ZWW 1-36
79Ron Brachten B16602,032,030,0   040
80Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
81Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
82Wisse Witmans B163610,0193,566,513WZW 1-19
83Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
84Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
85Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
86Zekria Amani B16131,531,530,0   06
87Bob Kooij B16016,0101,025,08WZW 013
88Jan Vermeer B159910,5202,588,012ZWW 07
89Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
90Lex van Hattum B15897,5133,044,59ZZW 114
91Wilfred Jansz B15780,530,530,0   0-22
92Horst Eder B15785,5122,043,58WZZ-2-22
93Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
94Rob van Belle B15647,0161,036,013ZWZ-1-53
95Erik Gort C15623,033,030,0   036
96Danny Hageman C15121,031,030,0   0-14
97Hendrik van Buren C14934,0130,034,010WZZ-2-46
98Theo Koeweiden C14823,5111,052,56ZWW 0-25
99Andre van Kuijk C14816,0111,544,57ZZW 120
100Hans Corbeel C14730,000,0 0,0   00
101Herman de Munnik C14735,591,024,57WZW-164
102Christian Simon C14711,021,020,0   019
103Jonathan van der Krogt C14682,552,550,0   04
104Henk Schunck C14673,5100,053,55WZZ-1-8
105Peter van Deursen C14615,0101,543,56WZW 017
106Lion de Kok C14540,050,030,02ZW 0-43
107John Bijlsma C14295,5110,545,07WZW 115
108Gerrie Arends C14215,0110,524,59ZWW 12
109Hans Derendorp C14096,0100,525,58ZWZ 018
110Kazem Mollahosseini C14055,5102,023,58WZW 029
111Bryan Hieltjes C13813,070,512,56WZZ-2-15
112Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
113André de Groot C13701,021,020,0   04
114Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
115Jan Zuidema C13673,0111,032,08ZWZ-2-38
116Kees van Keulen C13664,5130,524,011ZWZ-1-65
117Ko Kooman C13643,0130,033,010WZW 0-73
118Bram Hamers C13575,091,044,05ZZW-150
119Cesar Eisma C13427,5171,046,513ZZW 1-5
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Abdullah Al Temimi C12870,000,0 0,0   00
122Peter Hamers C12874,583,041,54ZWZ 027
123Theo van Lotringen C12796,0140,026,012WZW 0-33
124Thijs Stomphorst C12504,590,524,07WZW 115
125Hans Meijer C12482,070,012,06ZWZ 0-40
126Jelle Noordhuis C12300,020,020,0   0-23
127Pim Rijmer C12074,590,014,58WWZ 09
128Ahmad Samman C12063,040,0 3,04WZW 026
129Jan Sanders C11993,5100,023,58WZW 0-47
130Cor van der Jagt C11962,081,031,05ZWZ-1-40
131Meindert Rudolphi C11713,050,0 3,05WWZ-118
132Constant Nieuwenstein C11690,030,020,01Z-1-6
133Raymond Hendriks C11658,5130,018,512WWZ 0111
134Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
135Bob Hartogh Heijs C11291,080,0 1,08ZWW 2-71
136Jan Diekema C11276,5121,025,510WZW 030
137Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
138Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
139Werner Gubbels C10811,040,0 1,04ZWW 2-42
140Suzanne Verhaar C10802,530,0 2,53WWZ 137
141Frans Berben C10450,020,010,01W 1-6
142Bert Maas C10382,560,022,54ZWZ 0-12
143Hanna Wierts C10330,000,0 0,0   00
144Philip Stibbe C10185,0130,0 5,013WWZ 1-7
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Shadi Aldiab C10000,000,0 0,0   00
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Martin Slanican C9850,000,0 0,0   00
152Victor Droop C9632,050,0 2,05ZWZ 10
153Guido Burger C7710,060,0 0,06ZWZ 0-29

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A23983,0324842,0222271,013922052
3Rob Huberts A23551,0118750,0 23551,015001875
4Linus Bohlsen A23361,0123361,0120540,0 2942054
5Dirk Hoogland A23329,01023127,5824121,521972201
6William Shakhverdian A23303,0323303,0320750,0 2882075
7Eelco de Vries A23203,0423203,0422410,0 932241
8Wouter van Rijn A227810,01422254,5723315,57922226
9Ilya Razdolski A22765,5824245,5618340,02-62272
10Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
11Remco Gerlich A22263,0321622,0223531,012901969
12Pieter Verhoef A22195,0722195,0721480,0 992148
13Sander Berkhout A22193,5422193,5420810,0 1622081
14Sjoerd van Roosmalen A22065,5722065,5721180,0 1172118
15Otto Wilgenhof A21979,51321565,0722454,56932141
16Michiel Blok A21936,0923076,0717900,02-372220
17Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
18Peter Boel A21538,51321424,5621624,07-592197
19Kevin Verfuerth A21346,0721346,0720060,0 1672006
20Tom Bus A21258,51321314,5621194,07-92133
21Toon Janssen A21137,0820435,0623222,022751910
22Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
23Laurens Storms A20851,5320650,0 20851,53202065
24Pascal Losekoot A20444,0620444,0620320,0 172032
25Mick Van Randtwijk A20352,5420352,5420130,0 282013
26Wouter Abrahamse A20236,0919843,0520713,04152014
27Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
28Bart de Kort A20097,01421271,5219905,512521978
29Frank Schleipfenbauer A20093,5620093,5621450,0 -1712145
30Bent Schleipfenbauer A19851,5319851,5319060,0 881906
31Ron Brachten B19722,0319722,0316600,0 3521660
32Johan Wolbers A19631,0219631,0220140,0 -552014
33Koen Maassen van den Brink A19575,0920924,5616870,53-261977
34Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
35Gerben Hendriks A194010,01818813,5719826,511811893
36Daan Holtackers A19382,5419382,5419060,0 371906
37Jan van de Linde A19312,0520031,0218831,03-1142024
38Koen van Keulen A19314,0518603,0422171,011171839
39Fred Reulink A19193,0718702,0622141,01-81925
40Jeroen Kersten A19152,0420562,0314940,01791850
41Jaap Vogel A19010,5419010,5421490,0 -2922149
42Jeroen van Ginneken A18962,5518141,5422241,01341868
43Nico Schoenmakers A18961,0218961,0218100,0 941810
44Jan Knuiman A18944,51017501,0219303,58-991961
45Piet de Mol B18873,0417800,0 18873,041331780
46Steven Braun B18865,5719324,0517701,521391782
47Paul de Freytas A18784,5718784,5718730,0 71873
48Vadim van Kuijk B187412,01718616,0918886,082181767
49Anne Paul Taal A18591,5518591,5518940,0 -441894
50Désiré Fassaert A18506,01118573,0518433,06321828
51Ruud Wille A184110,02018753,5618276,514-221858
52Erik Gort C18373,0318373,0315620,0 3111562
53Jan Willem van Willigen B18165,5818083,5618382,02261795
54Jan Groen B18131,0118131,0116820,0 1361682
55Bert Duijker A18102,5618102,5618230,0 -151823
56Theo Jurrius A18081,5418991,5315330,01-2542024
57Sander van Vucht A18073,5918172,0418001,55-551843
58Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
59Ronnie Eggink B17986,01018542,0317734,07441768
60Hans van Capelleveen B17930,0017930,0 17930,0 01793
61Barth Plomp A17914,51217682,5718232,05-991842
62Ruud Verhoef A17883,0818383,0616360,02-1091869
63Henk Gerdsen A17863,5818781,5217562,06-851850
64Hedser Dijkstra B17701,5217701,5217560,0 161756
65Coen Mekers A17530,5217530,5218510,0 -1071851
66Benjamin Brandt B17471,5317471,5317610,0 -151761
67Albert Marks B17246,51015782,5518714,05241702
68Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
69René van Alfen A17112,0617112,0618330,0 -1521833
70Edwin Peters B169510,01617775,0716315,0951694
71Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
72Roy Vink B16852,0614510,0319182,03-151697
73Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
74Marco Braam B16673,0616181,0317172,03-1281769
75Hans Rigter B16651,5416651,5417490,0 -991749
76Zekria Amani B16651,5316651,5316130,0 581613
77Ton van Eck B16642,5415890,0 16642,54931589
78Wisse Witmans B165010,01916393,5616556,513-51636
79Bob Kooij B16266,01015331,0216505,08381601
80Jacques Boonstra A16203,01316742,5815320,55-1931735
81Tijs van Dijk B16071,0216140,0 16071,02-81614
82Volker Schleputz B16020,5115750,0 16020,51281575
83Herman de Munnik C16005,5916431,0215884,571911473
84Lex van Hattum B15837,51317263,0415194,5981589
85Theo van Amerongen B15802,5713070,0216892,55-1291673
86Jan Vermeer B157810,52014872,5816388,012-141599
87Patrick van Waardenburg B15741,5315741,5317140,0 -1591714
88Robert Naasz B15732,0814480,5416981,54-1841706
89Ivo van der Gouw B15581,0315581,0317510,0 -2181751
90Horst Eder B15505,51215622,0415443,58-501578
91Rob van Belle B15257,01614301,0315466,013-921564
92Andre van Kuijk C15066,01114351,5415474,57451481
93Werner Passchier B15001,0316460,0 15001,03-1651646
94Peter van Deursen C14965,01014171,5415483,56521461
95Jonathan van der Krogt C14822,5514822,5514680,0 181468
96Bram Hamers C14735,0913311,0415864,051661357
97Hans Corbeel C14730,0014730,0 14730,0 01473
98Kazem Mollahosseini C14635,51019182,0213493,58871405
99Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
100John Bijlsma C14605,51111780,5416215,07461429
101Hans Derendorp C14516,01013980,5214645,58601409
102Theo Koeweiden C14483,51113321,0515462,56-591482
103Henk Schunck C14463,51012330,0516593,55-291467
104Gerrie Arends C14325,01113140,5214584,59131421
105Hendrik van Buren C14264,01313350,0314534,010-1131493
106André de Groot C14071,0214071,0213700,0 411370
107Danny Hageman C14021,0314021,0315120,0 -1241512
108Wilfred Jansz B14010,5314010,5315780,0 -1991578
109Suzanne Verhaar C13772,5310800,0 13772,533341080
110Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
111Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
112Peter Hamers C13404,5814803,0412001,54801287
113Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
114Ahmad Samman C13373,0412060,0 13373,041571206
115Bryan Hieltjes C13263,0716280,5112752,56-701381
116Cesar Eisma C13167,51713661,0413006,513-311342
117Raymond Hendriks C13128,51310800,0113318,5122581165
118Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
119Jan Zuidema C13073,01114711,0312452,08-981367
120Hub Kusters B13030,5416390,0 13030,54-3911639
121Abdullah Al Temimi C12870,0012870,0 12870,0 01287
122Kees van Keulen C12744,51312930,5212714,011-1571366
123Thijs Stomphorst C12744,5912450,5212824,07391250
124Lion de Kok C12700,0513040,0312200,02-2271454
125Ko Kooman C12603,01312150,0312733,010-1771364
126Theo van Lotringen C12456,01410370,0212806,012-671279
127Pim Rijmer C12394,596210,0113174,58411207
128Meindert Rudolphi C12373,0511710,0 12373,05841171
129Jan Smallenbroek B11870,0116190,0 11870,01-4481619
130Jan Diekema C11776,51211221,0211885,510801127
131Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
132Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
133Hans Meijer C11132,0710080,0111312,06-1751248
134Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
135Constant Nieuwenstein C11110,0310880,0211580,01-641169
136Jan Sanders C11113,5109210,0211593,58-1351199
137Cor van der Jagt C10942,0812961,039731,05-1421196
138Hanna Wierts C10330,0010330,0 10330,0 01033
139John van Brink C10190,519870,0 10190,5134987
140Philip Stibbe C10165,01310180,0 10165,013-91018
141Bert Maas C10122,568780,0210782,54-381038
142Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
143Shadi Aldiab C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Martin Slanican C9850,009850,0 9850,0 0985
147Frans Berben C9800,0210050,019550,01-711045
148Jelle Noordhuis C9600,029600,0212300,0 -2931230
149Bob Hartogh Heijs C9551,0811290,0 9551,08-2451129
150Victor Droop C9542,059630,0 9542,05-9963
151Werner Gubbels C8541,0410810,0 8541,04-2691081
152Marga Bles C7530,019890,0 7530,01-247989
153Guido Burger C6630,067710,0 6630,06-137771

Scroll naar top