Uitslagen en standen na 13e ronde Intern

Donderdagavond waren er 2 ASV-teams die thuis speelden. In een zinderend slot besliste Michiel Blok namens ASV 1 het duel tegen Barneveld met de kleinst mogelijke overwinning. ASV 3 speelde gelijk tegen SMB 2. In de interne kwam Ilya Razdolski niet alleen zijn teamgenoten van SMB aanmoedigen, hij speelde ook mee. Echter zonder geluk, want Wouter van Rijn trok aan het langste eind. Bart de Kort remiseerde met Ruud Wille.

Ronde:

WitspelerZwartspelerUitslag
Wouter van RijnIlya Razdolski1-0
Bart de KortRuud Wille½-½
Gerben HendriksVadim van Kuijk½-½
Lex van HattumWisse Witmans1-0
Edwin PetersHorst Eder1-0
Jan VermeerBob Kooij1-0
Hendrik van BurenRob van Belle0-1
Gerrie ArendsHenk Schunck0-1
John BijlsmaHans Derendorp1-0
Kees van KeulenHans Meijer1-0
Raymond HendriksKo Kooman½-½
Bob Hartogh HeijsCesar Eisma0-1
Philip StibbeThijs Stomphorst0-1

Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
W-Z Aantal keren Wit minus aantal keren Zwart (intern)
Klr Kleur van de laatste 3 gespeelde ronden (intern)
Stij Stijging van de ELO t.o.v. de Start ELO

Nr.NaamGrpELOTotnExtPExtNIntPIntNKlrW-ZStij
1Ilya Razdolski A22834,564,550,01Z-11
2Léon van Tol A22680,000,0 0,0   00
3Bob Beeke A22431,031,030,0   0-19
4Eelco de Vries A22402,032,030,0   013
5Michiel Blok A22295,075,060,01Z-1-1
6Wouter van Rijn A22118,0123,564,56WZW 025
7Dirk Hoogland A21777,086,570,51Z-142
8Remco de Leeuw A21710,000,0 0,0   00
9Peter Boel A21696,5113,553,06WZW 0-43
10Jaap Vogel A21630,530,530,0   0-30
11Frank Schleipfenbauer A21462,042,040,0   0-34
12Pieter Verhoef A21333,053,050,0   013
13Tom Bus A21247,5123,554,07ZZW-1-10
14Otto Wilgenhof A21167,5114,063,55ZWZ-112
15Sjoerd van Roosmalen A21004,054,050,0   011
16Sander Berkhout A20702,532,530,0   013
17Ruben Hogenhout A20691,011,010,0   019
18William Shakhverdian A20652,022,020,0   023
19Laurens Storms A20651,530,0 1,53WZZ-10
20Richard van der Wel A20523,032,021,01W 146
21Linus Bohlsen A20420,000,0 0,0   00
22Theo Jurrius A20241,541,530,01W 1-38
23Pascal Losekoot A20213,053,050,0   0-6
24Jan van de Linde A20181,540,511,03WZZ-1-27
25Mick Van Randtwijk A20152,032,030,0   08
26Kevin Verfuerth A20064,554,550,0   039
27Wouter Abrahamse A19983,562,041,52WZ 0-10
28Johan Wolbers A19960,010,010,0   0-22
29Bart de Kort A19847,0131,525,511ZWW 127
30Koen Maassen van den Brink A19694,083,550,53ZWZ-1-14
31Remco Gerlich A19693,032,021,01W 133
32Jan Knuiman A19623,581,022,56WWZ 0-31
33Murat Duman A19450,000,0 0,0   00
34Fred Reulink A19403,062,051,01W 113
35Toon Janssen A19136,574,552,02ZW 075
36Bent Schleipfenbauer A19111,021,020,0   014
37Daan Holtackers A19112,032,030,0   010
38Anne Paul Taal A18961,041,040,0   0-7
39Gerben Hendriks A18938,5162,566,010WZW 034
40Barth Plomp A18764,5102,562,04WZZ 0-14
41Rob Huberts A18751,010,0 1,01W 120
42Ruud Verhoef A18722,062,040,02WZ 0-25
43Jeroen van Ginneken A18652,041,031,01W 13
44Paul de Freytas A18642,552,550,0   0-7
45Ruud Wille A18528,5172,556,012WZZ 0-11
46Coen Mekers A18510,520,520,0   0-9
47Henk Gerdsen A18503,581,522,06ZZW 0-21
48Sander van Vucht A18503,081,531,55ZWZ-1-12
49Jeroen Kersten A18502,042,030,01Z-114
50Désiré Fassaert A18435,082,033,05WZW 125
51René van Alfen A18421,551,550,0   0-21
52Quirine Naber A18371,011,010,0   07
53Koen van Keulen A18223,043,040,0   08
54Bert Duijker A18151,541,540,0   0-10
55Nico Schoenmakers A18101,021,020,0   08
56Paul Schoenmakers A18020,000,0 0,0   00
57Jan Willem van Willigen B17995,073,052,02WW 29
58Hans van Capelleveen B17930,000,0 0,0   00
59Erik Wille B17891,531,530,0   0-8
60Piet de Mol B17803,040,0 3,04ZWW 026
61Ronnie Eggink B17766,092,034,06ZWW 222
62Marco Braam B17693,061,032,03ZZZ-3-26
63Steven Braun B17653,552,031,52WW 218
64Vadim van Kuijk B17569,5144,575,07WZZ-1100
65Ivo van der Gouw B17560,520,520,0   0-20
66Hedser Dijkstra B17561,521,520,0   02
67Jacques Boonstra A17543,0122,570,55WZW 1-59
68Benjamin Brandt B17520,520,520,0   0-10
69Hans Rigter B17491,541,540,0   0-15
70Patrick van Waardenburg B17381,521,520,0   05
71Rik de Lange B17210,000,0 0,0   00
72Robert Naasz B17062,080,541,54WWZ 0-51
73Roy Vink B16971,550,031,52WZ 0-3
74Albert Marks B16946,092,553,54WZW 2-6
75Theo van Amerongen B16852,560,022,54WZW 0-24
76Jan Groen B16821,011,010,0   05
77Dick Vliek B16810,010,010,0   0-14
78Edwin Peters B16737,5134,063,57WZW 1-17
79Wisse Witmans B16629,5173,556,012ZWZ 07
80Werner Passchier B16461,030,0 1,03WZZ-1-19
81Ron Brachten B16431,021,020,0   023
82Hub Kusters B16390,540,0 0,54ZZW 0-55
83Xadya van Bruxvoort B16210,520,520,0   0-13
84Jan Smallenbroek B16190,010,0 0,01Z-1-16
85Tijs van Dijk B16141,020,0 1,02WZ 0-1
86Zekria Amani B16131,531,530,0   06
87Rob van Belle B15957,0141,036,011WZZ-1-22
88Bob Kooij B15945,091,024,07ZWZ-16
89Horst Eder B15945,0101,533,57ZWZ-1-6
90Ton van Eck B15892,540,0 2,54WZZ 018
91Wilfred Jansz B15790,520,520,0   0-21
92Lex van Hattum B15786,5122,034,59ZZW 13
93Volker Schleputz B15750,510,0 0,51W 11
94Jan Vermeer B15758,5171,567,011ZZW-1-17
95Erik Gort C15482,022,020,0   022
96Danny Hageman C15141,021,020,0   0-12
97Hendrik van Buren C15043,5110,033,58ZWW 0-35
98Theo Koeweiden C14823,0100,542,56ZWW 0-25
99Hans Corbeel C14730,000,0 0,0   00
100Christian Simon C14711,021,020,0   019
101Henk Schunck C14652,580,042,54ZWZ 0-10
102Peter van Deursen C14644,081,532,55ZWZ-120
103Lion de Kok C14540,050,030,02ZW 0-43
104Andre van Kuijk C14464,090,533,56WZZ 0-15
105Jonathan van der Krogt C14401,031,030,0   0-24
106Kazem Mollahosseini C14325,582,023,56WZW 056
107Herman de Munnik C14313,570,013,56ZWZ-222
108John Bijlsma C14295,5110,545,07WZW 115
109Gerrie Arends C14215,0110,524,59ZWW 12
110Hans Derendorp C14044,070,014,06WZZ 013
111Bryan Hieltjes C13883,060,512,55ZWZ-1-8
112Kees van Keulen C13864,5120,524,010WZW 0-45
113Ernst Singendonk C13740,000,0 0,0   00
114Jan Zuidema C13703,0101,022,08ZWZ-2-35
115André de Groot C13701,021,020,0   04
116Bram Hamers C13675,081,034,05ZZW-160
117Clemens Wijman C13670,000,0 0,0   00
118Ko Kooman C13622,5120,032,59WWZ-1-75
119Cesar Eisma C13376,5150,536,012WZZ 0-10
120Nedzat Sulejmani C13120,000,0 0,0   00
121Abdullah Al Temimi C12870,000,0 0,0   00
122Peter Hamers C12874,583,041,54ZWZ 027
123Theo van Lotringen C12595,0130,025,011WWZ-1-53
124Thijs Stomphorst C12574,070,513,56WWZ 022
125Hans Meijer C12482,070,012,06ZWZ 0-40
126Jelle Noordhuis C12430,010,010,0   0-10
127Ahmad Samman C12063,040,0 3,04WZW 026
128Cor van der Jagt C12062,071,021,05ZWZ-1-30
129Pim Rijmer C12014,080,014,07ZWW 13
130Jan Sanders C11993,5100,023,58WZW 0-47
131Meindert Rudolphi C11772,030,0 2,03ZZW-124
132Constant Nieuwenstein C11720,020,010,01Z-1-3
133Raymond Hendriks C11648,0110,0 8,011ZWW 1110
134Wolter van den Ham C11620,000,0 0,0   00
135Bob Hartogh Heijs C11291,080,0 1,08ZWW 2-71
136Christian Wendrich C11140,000,0 0,0   00
137Joost Gresnigt C11110,000,0 0,0   00
138Jan Diekema C11004,5101,023,58ZZW 03
139Werner Gubbels C10890,020,0 0,02WZ 0-34
140Suzanne Verhaar C10802,530,0 2,53WWZ 137
141Frans Berben C10450,020,010,01W 1-6
142Bert Maas C10382,560,022,54ZWZ 0-12
143Hanna Wierts C10330,000,0 0,0   00
144Philip Stibbe C10215,0120,0 5,012ZWW 2-4
145Bart van Etten C10030,000,0 0,0   00
146Shadi Aldiab C10000,000,0 0,0   00
147Peter Bronsveld C10000,000,0 0,0   00
148Jane Blaset C10000,000,0 0,0   00
149Marga Bles C9890,010,0 0,01Z-1-11
150John van Brink C9870,510,0 0,51Z-12
151Martin Slanican C9850,000,0 0,0   00
152Victor Droop C9722,040,0 2,04WZW 29
153Guido Burger C7750,050,0 0,05WZW 1-25

TPR Toernooi Prestatie Rating
Tot. Totaal aantal punten
n Aantal wedstrijden
TPRex Toernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext. Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRin Toernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int. Aantal punten voor de interne wedstrijden
Stij TPR stijging

NrNaamSubgrpTPRPntIntExtIntExtTPR extExt.nTPR intInternnStijRating
1Ruben Hogenhout A25211,0125211,0120690,0 4712069
2Richard van der Wel A24003,0324842,0222321,013942052
3Rob Huberts A23471,0118750,0 23471,014921875
4William Shakhverdian A23382,0223382,0220650,0 2962065
5Eelco de Vries A23362,0323362,0322400,0 1092240
6Ilya Razdolski A23124,5624084,5518330,01302283
7Dirk Hoogland A22877,0822986,5722130,511522177
8Léon van Tol A22680,0022680,0 22680,0 02268
9Wouter van Rijn A22498,01221873,5623114,56632211
10Remco Gerlich A22283,0321622,0223601,012921969
11Michiel Blok A22125,0722905,0617470,01-182229
12Kevin Verfuerth A21834,5521834,5520060,0 2162006
13Pieter Verhoef A21733,0521733,0521330,0 532133
14Sander Berkhout A21732,5321732,5320700,0 1162070
15Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
16Sjoerd van Roosmalen A21534,0521534,0521000,0 642100
17Toon Janssen A21516,5720824,5523232,023131913
18Otto Wilgenhof A21497,51120924,0622173,55452116
19Tom Bus A21027,51220843,5521154,07-322124
20Bob Beeke A20921,0320921,0322430,0 -1702243
21Bent Schleipfenbauer A20861,0220861,0219110,0 1891911
22Peter Boel A20786,51120883,5520713,06-1342169
23Laurens Storms A20751,5320650,0 20751,53102065
24Mick Van Randtwijk A20582,0320582,0320150,0 512015
25Linus Bohlsen A20420,0020420,0 20420,0 02042
26Bart de Kort A20207,01321281,5220015,511631984
27Quirine Naber A20151,0120151,0118370,0 1851837
28Pascal Losekoot A19933,0519933,0520210,0 -342021
29Daan Holtackers A19912,0319912,0319110,0 901911
30Fred Reulink A19853,0619322,0522491,01581940
31Wouter Abrahamse A19643,5618992,0420941,52-441998
32Frank Schleipfenbauer A19482,0419482,0421460,0 -2322146
33Gerben Hendriks A19478,51618462,5620156,010881893
34Murat Duman A19450,0019450,0 19450,0 01945
35Koen Maassen van den Brink A19304,0820743,5516900,53-531969
36Jaap Vogel A19290,5319290,5321630,0 -2642163
37Jeroen Kersten A19142,0420562,0314910,01781850
38Ron Brachten B19141,0219141,0216430,0 2941643
39Désiré Fassaert A19015,0819932,0318463,05831843
40Nico Schoenmakers A18961,0218961,0218100,0 941810
41Piet de Mol B18903,0417800,0 18903,041361780
42Jeroen van Ginneken A18862,0417741,0322241,01241865
43Vadim van Kuijk B18859,51418924,5718775,072291756
44Jan Knuiman A18733,5817501,0219132,56-1201962
45Jan van de Linde A18641,5418290,5118761,03-1812018
46Barth Plomp A18634,51018272,5619182,04-271876
47Anne Paul Taal A18611,0418611,0418960,0 -421896
48Koen van Keulen A18553,0418553,0418220,0 411822
49Steven Braun B18483,5519012,0317691,521011765
50Jan Willem van Willigen B18345,0718313,0518412,02441799
51Paul de Freytas A18332,5518332,5518640,0 -381864
52Ruud Wille A18328,51718362,5518306,012-311852
53Sander van Vucht A18253,0818691,5317981,55-371850
54Ronnie Eggink B18206,0918542,0318024,06661776
55Jan Groen B18131,0118131,0116820,0 1361682
56Erik Gort C18112,0218112,0215480,0 2851548
57Theo Jurrius A18081,5418991,5315360,01-2542024
58Paul Schoenmakers A18020,0018020,0 18020,0 01802
59Patrick van Waardenburg B17971,5217971,5217380,0 641738
60Hans van Capelleveen B17930,0017930,0 17930,0 01793
61Henk Gerdsen A17923,5818781,5217642,06-791850
62Ruud Verhoef A17782,0618492,0416350,02-1191872
63Hedser Dijkstra B17701,5217701,5217560,0 161756
64Bert Duijker A17541,5417541,5418150,0 -711815
65Coen Mekers A17530,5217530,5218510,0 -1071851
66René van Alfen A17321,5517321,5518420,0 -1311842
67Rik de Lange B17210,0017210,0 17210,0 01721
68Albert Marks B17066,0915782,5518673,5461694
69Erik Wille B16891,5316891,5317890,0 -1081789
70Wisse Witmans B16869,51717353,5516666,012311662
71Christian Simon C16851,0216851,0214710,0 2331471
72Roy Vink B16841,5514510,0320351,52-161697
73Ton van Eck B16782,5415890,0 16782,541071589
74Marco Braam B16663,0616181,0317152,03-1291769
75Hans Rigter B16651,5416651,5417490,0 -991749
76Zekria Amani B16651,5316651,5316130,0 581613
77Edwin Peters B16607,51317534,0615813,57-301673
78Jacques Boonstra A16523,01217342,5715370,55-1611754
79Benjamin Brandt B16320,5216320,5217520,0 -1301752
80Tijs van Dijk B16291,0216140,0 16291,02141614
81Bob Kooij B16175,0915331,0216414,07291594
82Theo van Amerongen B16112,5613070,0217642,54-981685
83Volker Schleputz B15950,5115750,0 15950,51211575
84Horst Eder B15815,01015561,5315923,57-191594
85Robert Naasz B15742,0814480,5416991,54-1831706
86Rob van Belle B15697,01414291,0316076,011-481595
87Lex van Hattum B15676,51216912,0315264,59-81578
88Kazem Mollahosseini C15495,5819192,0214253,561731432
89Jan Vermeer B15418,51714131,5616107,011-511575
90Ivo van der Gouw B15230,5215230,5217560,0 -2531756
91Bram Hamers C15185,0814021,0315884,052111367
92Werner Passchier B15111,0316460,0 15111,03-1541646
93Peter van Deursen C15084,0815441,5314872,55641464
94Herman de Munnik C14893,5712210,0115333,56801431
95Hans Corbeel C14730,0014730,0 14730,0 01473
96Johan Wolbers A14670,0114670,0119960,0 -5511996
97Xadya van Bruxvoort B14630,5214630,5216210,0 -1711621
98John Bijlsma C14575,51111780,5416175,07431429
99Hans Derendorp C14454,0712800,0114734,06541404
100Theo Koeweiden C14453,01012940,5415462,56-621482
101Henk Schunck C14332,5812410,0416242,54-421465
102Gerrie Arends C14315,01113140,5214574,59121421
103Hendrik van Buren C14313,51113390,0314663,58-1081504
104Andre van Kuijk C14234,0913060,5314823,56-381446
105André de Groot C14071,0214071,0213700,0 411370
106Suzanne Verhaar C13812,5310800,0 13812,533381080
107Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
108Danny Hageman C13671,0213671,0215140,0 -1591514
109Clemens Wijman C13670,0013670,0 13670,0 01367
110Bryan Hieltjes C13443,0616310,5112862,55-521388
111Dick Vliek B13400,0113400,0116810,0 -3551681
112Peter Hamers C13394,5814803,0411991,54791287
113Ahmad Samman C13383,0412060,0 13383,041581206
114Raymond Hendriks C13348,01111640,0 13348,0112801164
115Wilfred Jansz B13270,5213270,5215790,0 -2731579
116Meindert Rudolphi C13242,0311770,0 13242,031711177
117Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
118Jan Zuidema C13083,01015561,0212462,08-971370
119Kees van Keulen C13064,51212940,5213084,010-1251386
120Thijs Stomphorst C13064,0713240,5113023,56711257
121Cesar Eisma C13046,51512860,5313096,012-431337
122Hub Kusters B13000,5416390,0 13000,54-3941639
123Abdullah Al Temimi C12870,0012870,0 12870,0 01287
124Jonathan van der Krogt C12651,0312651,0314400,0 -1991440
125Lion de Kok C12640,0513040,0312030,02-2331454
126Ko Kooman C12442,51212140,0312552,59-1931362
127Pim Rijmer C12244,086200,0113104,07261201
128Jan Smallenbroek B12190,0116190,0 12190,01-4161619
129Theo van Lotringen C12075,01310340,0212385,011-1051259
130Wolter van den Ham C11620,0011620,0 11620,0 01162
131Constant Nieuwenstein C11240,0210870,0111610,01-511172
132Cor van der Jagt C11182,0714751,029751,05-1181206
133Jan Diekema C11174,51011101,0211183,58201100
134Hans Meijer C11152,0710080,0111322,06-1731248
135Christian Wendrich C11140,0011140,0 11140,0 01114
136Jan Sanders C11123,5109210,0211603,58-1341199
137Joost Gresnigt C11110,0011110,0 11110,0 01111
138Hanna Wierts C10330,0010330,0 10330,0 01033
139John van Brink C10230,519870,0 10230,5138987
140Philip Stibbe C10215,01210210,0 10215,012-41021
141Bert Maas C10142,568780,0210822,54-361038
142Victor Droop C10082,049720,0 10082,0445972
143Bart van Etten C10030,0010030,0 10030,0 01003
144Shadi Aldiab C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jelle Noordhuis C10000,0110000,0112430,0 -2531243
148Martin Slanican C9850,009850,0 9850,0 0985
149Frans Berben C9820,0210050,019580,01-691045
150Bob Hartogh Heijs C9571,0811290,0 9571,08-2431129
151Marga Bles C7270,019890,0 7270,01-273989
152Werner Gubbels C7180,0210890,0 7180,02-4051089
153Guido Burger C6630,057750,0 6630,05-137775

Scroll naar top