KNSB-competitie: 4e (3e) ronde

Op de laatste zaterdag van november moeten er weer zeven teams aan de bak. Drie daarvan, ASV 3, 5 en 7, spelen in het vertrouwde eigen clublokaal. Vanaf 13 uur zijn toeschouwers welkom in Dagbesteding Het Pleijwerk aan de Vlamoven 22-24. De andere teams spelen (soms ver) buiten Arnhem.

Het Witte Paard (Sas van Gent) 2 – ASV 1 3,5-4,5
1. Kees Nieuwelink (2176) – Saša Albers (2122) 1-0
2. Elias Ruzhansky (2096) – Wouter van Rijn (2075) 1-0
3. Marc Lacrosse (2159) – Peter Boel (2168) 0,5-0,5
4. Harry Provoost (2081) – William Shakhverdian (2137) 0-1
5. Rudy van de Wynkele (1903) – Eelco de Vries (2240) 0,5-0,5
6. Wonder Dutré (1805) – Tom Bus (2159) 0,5-0,5
7. Manuel Colsen (1558) – Jan Knuiman (1981) 0-1
8. Lander van Coppenolle (1672) – Martin Weijsenfeld (1907) 0-1

Hoogeveen 1 – ASV 2 1-7
1. Jeroen Bottema (1511) – Rob van Helvoort (2118) 0-1
2. Leo Spaans (1682) – Frank Schleipfenbauer (2104) 0-1
3. Bert Janmaat (1737) – Vadim van Kuijk (1976) 0-1
4. Marten Berghuis (2018) – Otto Wilgenhof (2119) 0,5-0,5
5. Edwin de Jonge (1731) – Johan Wolbers (2041) 0-1
6. Willem Boontje (1823) – Sjoerd van Roosmalen (2120) 0-1
7. Marc Snuverink (1837) – Michel Hubert (1902) 0-1
8. David Mostert (1862) – Hans Rigter (1755) 0,5-0,5

ASV 3 – Amersfoort 1 1-7
1. Richard van der Wel (2019) – Ardin Bosboom (2077) 0-1
2. Sander Berkhout (2100) – Hendrik Porte (2171) 0-1
3. Remco Gerlich (1965) – Tea Lanchava (2253) 0-1
4. Murat Duman (1899) – Arie van der Burch (2204) 0-1
5. Theo Jurrius (2015) – Peter Reedijk (1950) 0-1
6. Fred Reulink (1977) – Arjan Tissink (1964) 0-1
7. Toon Janssen (1897) – Gerard van Otten (2043) 0,5-0,5
8. Quirine Naber (1744) – Joeri Piet (1989) 0,5-0,5

Almelo 1 – ASV 4 5,5-2,5
1. Peter Mijnheer (2122) – Daan Holtackers (1902) 0,5-0,5
2. Marcel Wildschut (2103) – Wouter Abrahamse (1967) 0,5-0,5
3. Edwin Sarink (1996) – Philippe Friesen (1899) 1-0
4. Alvin Jutba (1997) – Barth Plomp (1866) 1-0
5. Ben Poelstra (1882) – Sander van Vucht (1825) 0,5-0,5
6. Yannic Husers (1899) – Désiré Fassaert (1818) 0,5-0,5
7. Humphrey Burer (1882) – Bert Duijker (1800) 0,5-0,5
8. Matthias Kruimer (1895) – Walter Wong (1595) 1-0

ASV 5 – Assen 3 5,5-2,5
1. Ronnie Eggink (1828) – Waheeb Qatina (1677) 0,5-0,5
2. Ruud Wille (1787) – Gerard Voorintholt (1717) 0-1
3. Paul Schoenmakers (1817) – Henry Groeneveld (1578) 0,5-0,5
4. Jacques Boonstra (1676) – Cor van der Werff (1616) 1-0
5. Steven Braun (1686) – Johan Loots (-) 1-0
6. Hedser Dijkstra (1729) – Jacob Dijkstra (1475) 0,5-0,5
7. Ivo van der Gouw (1718) – Orhan Ishan (-) 1-0
8. Gwénaël Paris (1588) – Jan Akkerman (1432) 1-0

OSV 2 (Oss) – ASV 6 2,5-5,5
1. Maikel Bloks (1483) – Marco Dorrestijn (1484) 0-1
2. Wim Scheepers (1680) – Edwin Peters (1786) 0,5-0,5
3. Jacques Cox (1864) – Ben Gussinklo (1742) 1-0
4. Thomas van der Steen (1646) – Ron Brachten (1685) 0-1
5. Wouter van Herpen (1601) – Jan Vermeer (1596) 0,5-0,5
6. Mary Kramer (1518) – Theo Koeweiden (1493) 0-1
7. Jody Ummels (-) – André van Kuijk (1455) 0-1
8. Mark Thielsch (1478) – Maksym Zhezheria (1487) 0,5-0,5

ASV 7 – Veenendaal 2 1-7
1. Douwe Huijsmans (1544) – Jan van Laar (1690) 0-1
2. Kazem Mollahosseini (1433) – Gerard Bulthuis (1647) 0-1
3. Roald Vos (1219) – Pieter Anjema (1626) 0,5-0,5
4. Peter Hamers (1342) – Lars Boere (1626) 0-1
5. Bram Hamers (1328) – Jaap-Hille van Beelen (1598) 0,5-0,5
6. Nadiem Kamel (-) – Lodewijk Blom (1541) 0-1
7. Samantha van Diggelen (1082) – Rob Leer (1478) 0-1
8. Joost Gresnigt (-) – Kees van Heerikhuize (1418) 0-1

 

 

 

 

Scroll naar top