ASV-Voorjaarstoernooi 2022 Deelnemers

Aanmeldingen t/m 13 mei 2022
LET OP: op de toernooidag is het Velperbroekcircuit afgesloten! 
De toernooileiding is bereikbaar op 06 1296 5038

  Naam Titel Land ELO Club Groep
1 Willy Hendriks IM NED 2422 ASA A
2 Mees van Osch   NED 2350 SV Voorschoten A
3 Siem van Dael   NED 2319 HMC Den Bosch A
4 Marcel Racherbaeumer   DUI 2274 SV Erkenschwick A
5 Tjark Vos   AHO 2241 SC Magnus A
6 Anton van Rijn   NED 2210 UVS A
7 Bram van den Berg   NED 2203 SG KING A
8 Jan Pijkeren   NED 2201 UVS A
9 Midas Ratsma   NED 2189 De Waagtoren A
10 Peter Boel   NED 2182 ASV A
11 John Cornelisse   NED 2182 Paul Keres A
12 Jaap Vogel   NED 2132 ASV A
13 Wouter van Rijn   NED 2120 ASV A
14 Ornett Stork   NED 2103 ASV / Vianen A
15 Otto Wilgenhof   NED 2097 ASV A
16 Rik Roelofs   NED 2066 ASV A
17 Tom Bus   NED 2047 ASV A
18 Jan Knuiman   NED 1968 ASV A
19 Marc Richters   DUI 1934 SC Rochade Rüttenscheid 1983 A
20 Martin Weijsenfeld   NED 1877 ASV A
21 Gerben Hendriks   NED 1844 ASV A
             
1 Bart de Kort   NED 1847 ASV B
2 Sergio Harnandan   NED 1840 SC Zeist B
3 Rob Huberts   NED 1838 ASV B
4 Ben Gussinklo   NED 1832 ASV B
5 Paul Schoenmakers   NED 1825 ASV B
6 Nico Schoenmakers   NED 1817 ASV B
7 Ronnie Eggink   NED 1790 ASV B
8 Niels Matser   NED 1765 ASA B
9 René Verheesen   NED 1745 SV Leudal B
10 Florian Schicktanz   DUI 1733 SV Erkenschwick B
11 Jos Landsheer   NED 1723 SG Zutphen B
12 Rob Nieuwboer   NED 1716 Elster Toren B
13 Rob Knuiman   NED 1690 geen B
14 Carlos Preuter   NED 1686 SG KING B
15 Ahmad Ghassan Diab   NED 1680 DSC Delft B
16 Dawid Smolinski   POL 1671 geen B
17 Tom Molewijk   NED 1670 Voorster SC B
18 Pieter Anjema   NED 1657 OPC B
19 Jacques Boonstra   NED 1657 ASV B
20 Lucas de Jong   NED 1642 SMB B
21 Hans Thuijls   NED 1640 Edese SV B
22 Piet de Leeuw   NED 1627 SV Mook B
23 Dick Vliek   NED 1624 ASV / ASA B
24 Wouter Wieggers   NED 1615 SV Wageningen B
25 Paul Geerligs   NED 1608 SV Almere B
26 Jan Vermeer   NED 1603 ASV B
27 Tom Koolen   NED 1589 De Juiste Z B
28 Bert Berends   NED 0 geen B
29 Geert Stradmeijer   NED 0 geen B
30 Eric Hartman   NED 0 geen B
31 Job Geytenbeek   NED 0 geen B
             
1 Lodewijk Entrop   NED 1645 SV De Stelling C
2 Horst Eder   NED 1602 ASV C
3 Wouter Terlouw   NED 1578 SSC1922 (Soest) C
4 Bert Sigmond   NED 1506 ASV C
5 Peter Rijsdijk   NED 1478 SV Doorn-Driebergen C
6 Ton van der Linden   NED 1450 SV Doorn Driebergen C
7 Henk Hamer   NED 1448 Doetinchem C
8 Kazem Mollahosseini   NED 1447 ASV C
9 Herman de Munnik   NED 1447 ASV C
10 Ko Kooman   NED 1414 ASV C
11 Hans Derendorp   NED 1403 ASV C
12 John Bijlsma   NED 1375 geen C
13 Pascal van den Born   NED 1358 ASV C
14 Roald Vos   NED 1271 ASV C
15 Ruben Rodenburg   NED 0 SV De Stelling C
16 Bader Hamadeh   NED 0 ASV C
17 Niels Schaap   NED 0 Elster Toren C
18 Henry Schrader   NED 0 geen C
19 Maksim Zhezheria   UKR 0 ASV C
Scroll naar top