A S V

KNSB competitie 1999 2000


Uitslagen 9e ronde en eindstand KNSB
Verslag 1e ronde zie:  En Passant no. 28
Verslag 2e ronde zie:  En Passant no. 31 32
Verslag 3e ronde zie:  En Passant no. 36

Verslag 4e ronde zie:  En Passant no. 40

Verslag 5e ronde zie:  En Passant no. 6

Verslag 6e ronde zie:  En Passant no. 9

Verslag 7e ronde zie:  En Passant no. 13

Verslag 8e ronde zie:  En Passant no. 16 en verslag van E.Wille

Verslag 9e ronde zie:  En Passant no.23  en verslag van E.Wille

Partijen selectie ASV 1














 


 Meesterklasse

    Meesterklasse        Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
1.  Panfox               16 60  xx 6 6 .  8  8  8  6  8  9    play-offs
2.  HSG                  12 52  3 xx 7 7  7  .  4 7  8 7    play-offs
3.  Magnus BSG           12 48  3 2 xx 6  .  7 6 6 7  8   play-offs
4.  Amstelveen           8  39  .  3  4  xx 3 6  6 5 3 7
5.  ESGOO                8  37 2  3  .  6 xx 6  4 5  5 5
6.  Rotterdam            7  36  2  .  2 4  4  xx 5 5  7 5
7.  Groningen            5  34  2  5 3 3 5 4 xx 4 .  5
8.  LSG                  4  34 4  3  3 4 5  5  5 xx 4  .
9.  SMB                  4  30  2  1 3  6 4 2 .  6  xx 4
10. Utrecht              4  29  1  3  1 3  5  4 5  .  6  xx

za 18 mrt Magnus BSG      - Utrecht         8 - 1
za 18 mrt Amstelveen      - HSG             3  - 7
za 18 mrt LSG             - Groningen       5 - 4
za 18 mrt Panfox          - SMB             8  - 2
za 18 mrt ESGOO           - Rotterdam       6  - 4

zo 19 mrt Utrecht         - Rotterdam       4 - 5
zo 19 mrt SMB             - ESGOO           4 - 5
zo 19 mrt Groningen       - Panfox          2  - 8
zo 19 mrt HSG             - LSG             7  - 3
zo 19 mrt Magnus BSG      - Amstelveen      6  - 4

za 29 apr Amstelveen      - Utrecht         7  - 3
za 29 apr LSG             - Magnus BSG      3 - 6
za 29 apr Panfox          - HSG             6 - 3
za 29 apr ESGOO           - Groningen       4 - 5
za 29 apr Rotterdam       - SMB             7 - 2

zo 30 apr Utrecht         - SMB             6  - 4
zo 30 apr Groningen       - Rotterdam       4 - 5
zo 30 apr HSG             - ESGOO           7  - 3
zo 30 apr Magnus BSG      - Panfox          3 - 6
zo 30 apr Amstelveen      - LSG             5 - 4



Uitslagen 9e ronde en eindstanden

        1e klasse A          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Schaakstad A'doorn 1 xx 3  8  6 7 7 7  8  8 8 16 64  K
2.  Philidor Leeuwarden  7  xx 6  7 7  5 4  5  9  6 15 57
3.  Oegstgeest '80       2  4  xx 7 7 5 7  5 8 6  14 53
4.  Paul Keres           3 2 2 xx 7  8 5  7 6  6 11 49
5.  Unitas               2 3  2 3  xx 4 5 6 7  5 8  40
6.  Caissa               2 4 4 1 5 xx 6  3  6  6  8  39
7.  Euwe                 3  6  3  5  4 4  xx 5 4 6 7  42
8.  HWP Zaanstad         2  5  4 2 3 7  4 xx 7  4 5  40
9.  G&D Software L'borg  1 1  1 4  3  4  5 3  xx 5 4  29   D
10. Hardenberg           1 3 4  3 4 4  3 5 4 xx 2  34  D

Caissa                    - Paul Keres                1 - 8
Unitas                    - HWP Zaanstad              6 - 3
Oegstgeest '80            - Schaakstad A'doorn 1      2  - 8
G&D Software L'borg       - Philidor Leeuwarden       1  - 9
Euwe                      - Hardenberg                6 - 3

    1e klasse B          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Panfox 2             xx 4 5 7  7  9 8 8  8 8  16 66   K
2.  Stukkenjagers        5 xx 4  6  6 8  4 6 7 6  14 54
3.  DD                   4 6  xx 5  4 5 6 6 6  7  13 51
4.  HWP Sas van Gent     3  4  5  xx 3 6  8  6  6 7  11 49
5.  Eindhoven            3  3 5 6 xx 4  8  5  6 6 11 48
6.  SMB 2                  2  4 4  6  xx 5 3 6  6 8  38
7.  DSC                  1 5 3 2  2  4 xx 6  7  5 8  37
8.  Utrecht 2            2  3 3 4  5  6 4  xx 7  4  5  39
9.  Riksen/DVP           1 2 4  3 3 4  3  3  xx 8  2  33    D
10. CSV                  2  4  3  3  3 3 4 6  2  xx 2  31   D

CSV                       - Utrecht 2                 6  - 4
Panfox 2                  - DSC                       8 - 1
Eindhoven                 - DD                        5 - 4
Stukkenjagers             - Riksen/DVP                7 - 2
SMB 2                     - HWP Sas van Gent          4  - 6

    2e klasse A          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Amstelveen 2         xx 4  4 6  3 4 5  4 7  6 15 45   K
2.  HSG 2                4  xx 4  6 4 3 5  4  4 5  13 41
3.  ASV 1                3 4  xx 4  4 4  3  4 4 5 11 37
4.  Wageningen           2  1 4  xx 5 4  4 1 5  6  10 34
5.  Groningen 2          4 3 3 2 xx 6  4  4 3 6 9  38
6.  ZSC Saende           3 4 4  4  2  xx 5  4 4  3 9  35
7.  Euwe 2               3  3  5  3 4  3  xx 4  6  4 8  36
8.  Fischer Z            3 4  3 6 3 3 4  xx 5  4  7  37
9.  Dr. Max Euwe         1  3 3 3  4 4  2  3  xx 5 5  30    D
10. Tal 2                1 3  2 2  1 4 3 4  2 xx 3  25    D

Wageningen                - Fischer Z                 1 - 6
ASV 1                     - Amstelveen 2              3 - 4
Dr. Max Euwe              - ZSC Saende                4  - 4
Tal 2                     - HSG 2                     3  - 5
Euwe 2                    - Groningen 2               4  - 4

    2e klasse B          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Tal 1                xx 3 4 7  5 4 6  4  5  4 15 44   K
2.  Purmerend            4 xx 3 5 3 6  5 6  5  6  14 45
3.  LSG 2                3 4 xx 4  4  6  2 7 6 5 12 44
4.  De Eenhoorn          1  2 4  xx 4  4 5  4  4 5  11 34
5.  SOPSWEPS'29          2 4 4  4  xx 4  3 4  4 5 10 36
6.  AAS                  3 2  2  3 4  xx 5  3 4 4 7  32
7.  Grasmat              2  2 5 3  4 3  xx 5 2 4  7  32
8.  Weenink              4  2    4  4  4 2 xx 5 3  7  30
9.  O-O-O                3  3  1 3 3 3 5 2 xx 4 4  30    D
10. VHS                  3 2  2 3  2 3 4  5  3 xx 3  29    D

LSG 2                     - SOPSWEPS'29               4 - 4
O-O-O                     - Purmerend                 3 - 5
Grasmat                   - AAS                       3 - 5
Tal 1                     - Weenink                   4 - 4
VHS                       - De Eenhoorn               3 - 5

    2e klasse C          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  De Pion Roosendaal   xx 4  4 5 4 5  5  5  4 5 17 43    K
2.  RSR/Ivoren Toren     4  xx 5  5  4  5  4 4  5  6 15 43
3.  Rotterdam 2          3 3  xx 4  4  6 5 4  4 5  11 40
4.  CIOB/Groothoofd      2 3  4  xx 6  4  3  6  5 7  10 41
5.  Overschie            3 4  4  2  xx 6  4 5  3 5 10 38
6.  Middelburg           3  3  1 4  2  xx 4 6  4 6 9  35
7.  Charlois/Europoort   3  3 2 5  3 3 xx 5  4 2 6  33
8.  HWP Sas van Gent 2   3  4  4  2  3  2  3  xx 6  5  6  32
9.  De Ooievaar          3 3  3 2 4 3 3 2  xx 4  3  30     D
10. Rijswijk             2 1 3  1  2 1 5 3  4  xx 3  24    D

Overschie                 - De Ooievaar               3 - 4
Middelburg                - Charlois/Europoort        4 - 3
RSR/Ivoren Toren          - CIOB/Groothoofd           5  - 3
Rotterdam 2               - De Pion Roosendaal        3 - 4
Rijswijk                  - HWP Sas van Gent 2        3  - 5

    2e klasse D          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  HMC                  xx 5  4 5 4 5 4 3 4 4  15 41    K
2.  Venlo                3  xx 5  3  4 4 4 6  5 8  14 44
3.  Promotie             3 3  xx 4  5  4  5  4 5 4  11 38
4.  Magnus BSG 2         2 5  4  xx 3 3  3  6  6  5 9  38
5.  Hoensbroek ME        3 3 3  4 xx 3  5  5  5  4  9  36
6.  HSC Helmond          2 3 4  5  5  xx 3 4 3 5  9  36
7.  Veldhoven            3 3 3  5  3  4 xx 1 4 4  7  32
8.  PION Groesbeek       4 2  3 2  3  3 6 xx 2 6  6  33
9.  ASV 2                3 2 2 2  3  4 3 5 xx 6  6  33     D
10. Paul Keres 2         4  0  4  2 4  3  4  2  2  xx 4  25    D

Hoensbroek ME             - Paul Keres 2              4  - 4
ASV 2                     - HMC                       3 - 4
HSC Helmond               - Magnus BSG 2              5  - 3
Venlo                     - PION Groesbeek            6  - 2
Promotie                  - Veldhoven                 5  - 3

    3e klasse A          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Haren                xx 5 5 4 5  6  5  4 4  5  17 45     K
2.  Unitas 2             2 xx 3  5 5 5  6 5 6 6  14 46
3.  Emanuel Lasker       2 5  xx 4  4  5  4 2 4 4 12 36
4.  Philidor Lw 2        3 2 4  xx 3 7  5 4 5  3 9  39
5.  Groningen 3          3  2 4  4 xx 5  3 3  4  5 8  35
6.  Sneek                2  3  3  1  3  xx 5 4  5  6 7  33
7.  Staunton             3  1 3 2 4 2 xx 4 4  4 7  30
8.  Groningen 5          3 2 5 3 5  4  3 xx 4  1 6  33
9.  Amersfoort 2         4  1 3 3  4  3  4  4  xx 5  6  32     D
10. SISSA                3  2  3 4 2 1 3 6 3  xx 4  30     D

SISSA                     - Groningen 5               6 - 1
Unitas 2                  - Emanuel Lasker            3  - 5
Sneek                     - Staunton                  5 - 2
Amersfoort 2              - Philidor Lw 2             3  - 5
Haren                     - Groningen 3               5  - 3

    3e klasse B          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  O & O Kampen         xx 3 4 4 6 4 6  6 6  5 16 47    K
2.  Schaakstad A'doorn 3 4 xx 4  5 4  4  5  5  5 4 15 42
3.  ESGOO 2              3 4  xx 2  4  6  6  5 6 6  12 43
4.  BAT SV               3 2 6  xx 5 3 4 5  4  4 11 39
5.  Groningen 4          1 4  4  2 xx 4  5  4  5  6  10 36
6.  HSC Hengelo          3 4  2  4 4  xx 4  4  4 5 10 36
7.  Almelo               2  3  2  3 3  4  xx 5 5 2 5  31
8.  ESG                  1 3  2 3  4  4  2 xx 4  4  4  28
9.  Lelystad             2  2 1 4  3  3 2 4  xx 5  4  28     D
10. Unitas 3             2 3 2  3 2  2 5 4  3  xx 3  28    D

Lelystad                  - ESG                       4  - 4
Unitas 3                  - Almelo                    5 - 2
ESGOO 2                   - Schaakstad A'doorn 3      4  - 4
HSC Hengelo               - BAT SV                    4 - 3
O & O Kampen              - Groningen 4               6 - 1

    3e klasse C          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Messemaker 1847      xx 6  4  5  5  7 5 3  6  3  13 45     K
2.  Oud Zuylen           2  xx 4 5  5 5 5  4  4  4  13 39
3.  Amstelveen 3         4  3 xx 2 2 4 4 5  7  7 11 41
4.  Schaakstad A'doorn 2 3  3  5 xx 1 4  4  5  6  5  10 37
5.  En Passant           3  2 5 6 xx 4 3 3  4  5  9  37
6.  Almere                 2 3 4  3 xx 6  5 5 4 9  35
7.  Amersfoort 1         2 3  3 4  4 2  xx 5 5 4  8  34
8.  ASC                  5  4  3  3  5  2 2 xx 4  5  8  34
9.  De Raadsheer         2  4  1  2  4  2 2 4  xx 5  5  27     D
10. Caissa 2             5  4    3  3  3 4  3  3  xx 4  29     D

Caissa 2                  - De Raadsheer              3  - 5
Messemaker 1847           - Amstelveen 3              4  - 4
En Passant                - Schaakstad A'doorn 2      6 - 1
Amersfoort 1              - ASC                       5 - 2
Almere                    - Oud Zuylen                2 - 5

    3e klasse D          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  LSG 5                xx 5  5  4 4 3  3 5  4 6 14 41    K
2.  Bloemendaal          3  xx 4  4  4  5  5 3 6 5 11 41
3.  Voorschoten          3  4  xx 6  5  4 3  4 3  5 11 38
4.  De Zwarte Pion       3 4  2  xx 4 5  4 6  5  3 11 38
5.  Nieuwendam           3 4  3  3 xx 5  3  4  5  4 8  35
6.  VAS                  5  3  3 3  3  xx 5 4  4 4  8  35
7.  Amstelveen 4         4 2 5  3 5  2 xx 3  5  3 8  34
8.  O-O-O 2              3  4 3 2  4  4  5  xx 3 5  8  34
9.  HWP Haarlem          3 1 5  3  3  3 3  4 xx 6  6  33     D
10. ZSC/Saende 2         1 2 2 4 3 4  4 3  2  xx 5  28     D

LSG 5                     - HWP Haarlem               4 - 3
O-O-O 2                   - Amstelveen 4              5  - 3
De Zwarte Pion            - ZSC/Saende 2              3 - 4
Nieuwendam                - Voorschoten               3  - 5
VAS                       - Bloemendaal               3  - 5

    3e klasse E          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  WSC                  xx 4 5 5  4  4  6 6 5  7 16 48    K
2.  DD 2                 3 xx 4 5 4 5  3 6 4  5  13 42
3.  Hillegersberg        2 3 xx 2 5  5  5  2 4 6  10 36
4.  Leiderdorp           3  2 5 xx 4  4  4  4  4 4 10 36
5.  LSG 3                4  3 3  4  xx 3 4 4  5  4 9  36
6.  Alteveer             4  3  3  4  4 xx 2 4  5  6  9  36
7.  Philidor Leiden      1 4 3  4  3 5 xx 5  4  4  9  35
8.  DSC 2                1 1 5 4  4  4  3  xx 3 4 7  31
9.  Promotie 2           3  4  3 3 3  3  4  4 xx 5  6  33    D
10. Rotterdam 3            3  2  3 3 2  4  3 3  xx 1  25     D

LSG 3                     - Philidor Leiden           4 - 3
Leiderdorp                - DSC 2                     4  - 4
Alteveer                  - DD 2                      3  - 5
Rotterdam 3               - Hillegersberg             2  - 6
Promotie 2                - WSC                       3  - 5

    3e klasse F          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Krimpen              xx 4  4 6 6  5  4  6  4 6  16 46    K
2.  Zeist                4  xx 4  5  4 5  4  3 3 4  10 37
3.  DJC                  3 4  xx 5  3 5 4  4  3 7  9  40
4.  LSG 4                1 3  3  xx 6 5  4  6  5  3  9  37
5.  Brunssum             2  3 4 1 xx 4  5  4  4 4  9  33
6.  Voerendaal           3  3  2 3  4  xx 4  4 6 5 8  36
7.  Moerkapelle          4  4  4  4  3  4  xx 2  4  5 8  34
8.  DBC                  2  4 4  2  4  3 6  xx 4  3 7  33
9.  Dubbelschaak         3 4 4 3  3 1 4  4  xx 4  7  32    D
10. Venlo 2              2  4  1  5  4  2 2 4 4  xx 7  29    D

LSG 4                     - Brunssum                  6 - 1
DBC                       - Moerkapelle               6  - 2
DJC                       - Dubbelschaak              3 - 4
Venlo 2                   - Zeist                     4  - 4
Voerendaal                - Krimpen                   3  - 5

    3e klasse G          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  Spijkenisse          xx 4  5  4  4  6  6 5 5  7  15 47     K
2.  De Wolstad           4  xx 2 4  6  5 6 6 4 6  14 45
3.  Stukkenjagers 2      3  5 xx 4  4  4  7 5 5 5  13 44
4.  Bergen op Zoom       4  4  4  xx 5 5  3 7  6  5  13 44
5.  Sliedrecht           4  2  4  2 xx 4 5 4  4 7  11 38
6.  D4                   2  2 4  3  3 xx 4 4  4  5  7  32
7.  Panfox 3             1 1   4 2 3 xx 6  3 4 6  28
8.  HWP (Sas van Gent) 3 2 1 2 1  4  4  2  xx 5  4  5  26
9.  Charlois/Europoort 2 3  3 2 2  3 4  4 3  xx 2 3  28    D
10. Vlissingen           1  2  3  3  1  3  3 4  5 xx 3  26     D

Spijkenisse               - De Wolstad                4  - 4
Panfox 3                  - Charlois/Europoort 2      3 - 4
Sliedrecht                - D4                        4 - 3
Stukkenjagers 2           - Vlissingen                5  - 3
Bergen op Zoom            - HWP (Sas van Gent) 3      7  - 1

    3e klasse H          1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Mp Bp
1.  VS Maastricht        xx 5  5  4  4  6  4 5 5  5  16 44     K
2.  't Pionneke          3  xx 5  5  5 4  5 4 6 7  15 46
3.  Schaesberg           3  3  xx 4 4  4  5  4 5 8  12 41
4.  Eindhoven 2          4  3  3 xx 4 5 4 3 5 6 11 40
5.  GESS                 4  2 4  3 xx 5 4  4 5  4 11 37
6.  Utrecht 3            2  4  4  2 2 xx 5  5  5  8  10 38
7.  Dordrecht            3 2 3  3 4  3  xx 5  5 3 5  33
8.  Veldhoven 2          2 3 3 4 3 3  3  xx 4  5 5  33
9.  GOVA-Velp            3  1 2 2 3  3  2 4  xx 5  3  27     D
10. Venlo 3              3  1  0  1 3 0  4 2 3  xx 2  19     D

Dordrecht                 - Utrecht 3                 3  - 5
GOVA-Velp                 - Schaesberg                2 - 5
Eindhoven 2               - GESS                      4 - 3
Venlo 3                   - 't Pionneke               1  - 7
VS Maastricht             - Veldhoven 2               5 - 2