Opzet bekertoernooi 2008-2009

2 groepen:

                  Kroongroep

                  Bekergroep

Kroongroep

                  Spelen een traditioneel knock-out bekertoernooi om de clubbeker.

                  Starten met 28 deelnemers die geplaatst zijn op rating, peildatum stand na 5e ronde 2007.

                  Paring en kleurverdeling op basis van willekeurige loting.

                  1e ronde 28 deelnemers.

1/8 finale 14 deelnemers.

1/4 finale 7 + 1 winnaar Bekergroep.

                  De winnaar van de Bekergroep plaatst zich voor de kwartfinale van de Kroongroep.

Bekergroep

                  Spelen een knock-out bekertoernooi.

                  De winnaar ontvangt een prijs. En mag daarnaast deelnemen aan de kwart-finale van de kroongroep. (dus kans op twee bekers!).

                  Starten met 22 deelnemers, door middel van willekeurige loting worden de deelnemers voor de voorronde vastgesteld.

                  12 deelnemers spelen een voorronde.

                  10 spelers zijn geplaatst voor de eerste ronde.

Algemeen

                  Het resultaat van de bekerpartij telt mee voor de interne rating.

                  De witspeler is verantwoordelijk voor het maken van een afspraak om te spelen !

                  In verband met de strakke planning wordt een ieder verzocht zich aan de data te houden. Bij overschrijding van de speeldatum wordt door de wedstrijdleiding een uitslag vastgesteld.

                  In de bekercompetitie moet er op de uiterste speeldatum een winnaar bekend zijn. Eventueel snelschaakpartijen van 5 minuten bedenktijd p.p. totdat er een winnaar is.

                  Zie voor uiterste speeldata onderstaand schema:

                  De paringen en uitslagen worden ook op internet bekend gemaakt: www.asv-schaken.nl

 

 

Datum

 

 

 

27 nov

 

18 dec

 

22 jan

 

5 maart

 

26 maart

 

23 april

 

11 juni

 

25 juni

 

Bekergroep

 

 

 

voorronde

 

1/8 fin

 

1/4 fin

 

fin

 

finale

 

 

 

 

 

 

 

Kroongroep

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1e ronde

 

1/8 fin

 

1/4 fin

 

fin

 

finale

 

 

 

 

Bekergroep: voorronde spelen voor of uiterlijk 27 november

Wit

Zwart

Uitslag

Frans Veerman

Lion de Kok

1 - 0

John Bijlsma

Ton van Eck

1 - 0

Herman de Munnik

Ernst Singendonck

1 - 0

Jonathan van der Krogt

Henk Kelderman

1 - 0

Rob van Maanen

Hein van Vlerken

1 - 0

Liedewij van Eijk

Ko Kooman

1 - 0

 

 

Bekergroep: 1/8 finale spelen voor of uiterlijk 18 december

Uitslag

Theo Koeweiden
Rob van Maanen
1 - 0

Horst Eder

Jan Groen

0 - 1

Hendrik van Buren

Marco Braam

0 - 1

Hedser Dijkstra

Herman de Munnik

1 - 0

John Bijlsma

Jan Vermeer

0 - 1

Albert Marks

Jonathan van der Krogt

1 - 0

Tijs van Dijk

Liedewij van Eijk

1 - 0

Tje Wing Au

Frans Veerman

0 - 1

 

 

 

 

 

 

Bekergroep: 1/4 finale spelen voor of uiterlijk 22 januari

Uitslag

Marco Braam

Frans Veerman

- (1 - 0)*

Hedser Dijkstra

Theo Koeweiden

1 - 0

Jan Vermeer

Jan Groen

1 - 0

Albert Marks

Tijs van Dijk

1 - 0

 *Uitslag van beslissingswedstrijd (5 min p.p.)

 

Bekergroep: finale spelen voor of uiterlijk 5 maart

Uitslag

Jan Vermeer

Hedser Dijkstra

0 - 1

Marco Braam

Albert Marks

0 - 1

 

Bekergroep: Finale spelen voor of uiterlijk 26 maart

Uitslag

Hedser Dijkstra

Albert Marks

1 - 0

 

Naar kroongroep

 

 

 

 

Kroongroep: 1e ronde spelen voor of uiterlijk 5 maart

wit

Zwart

Uitslag

Fred Reulink

Remco Gerlich

0 - 1

Barth Plomp

Theo Jurrius

0 - 1

Jochem Woestenburg

Siert Huizinga

1 - 0

Wouter van Rijn

Richard van der Wel

1 - 0

Jan Knuiman

Ruud Verhoef

0 - 1 R

Guust Homs

Eric Hartman

1 - 0

Jacques Boonstra

Koen Maassen van de Brink

0 - 1

Ruud Wille

Leon van Tol

0 - 1

Anne Paul Taal

Frank Schleipfenbauer

1 - 0

Tony Hogerhorst

Theo van Amerongen

0 - 1

Otto Wilgenhof

Abbes Dekker

1 - 0

Paul de Freytas

Erik Wille

1 - 0

Sjoerd van Roosmalen

Martin Weijsenfeld

1 - 0

Martijn Boele

Dick Hajee

1 - 0

 

 

Kroongroep: 1/8 finale spelen voor of uiterlijk 26 maart

wit

Zwart

Uitslag

Anne Paul Taal

Martijn Boele

- (0 - 1)*

Remco Gerlich

Leon van Tol

1 - 0

Sjoerd van Roosmalen

Theo Jurrius

1 - 0

Ruud Verhoef

Otto Wilgenhof

0 - 1

Wouter van Rijn

Koen Maassen van de Brink

1 - 0

Theo van Amerongen

Guust Homs

- (0 - 1)**

Paul de Freytas

Jochem Woestenburg

0 - 1

  *Uitslag van beslissingswedstrijd (2 uur p.p.)

  **Uitslag van beslissingswedstrijd (20 min p.p.)

 

 

Kroongroep: 1/4 finale spelen voor of uiterlijk 23 april

Wit

Zwart

Uitslag

Martijn Boele

Otto Wilgenhof

0 - 1

Remco Gerlich

Sjoerd van Roosmalen

- (1 - 0)*

Guust Homs

Jochem Woestenburg

1 - 0

Hedser Dijkstra

Wouter van Rijn

0 - 1

  *Uitslag van beslissingswedstrijd (2 uur p.p.)

 

Kroongroep: 1/2 finale spelen voor of uiterlijk 11 juni

Wit

Zwart

Uitslag

Wouter van Rijn

Remco Gerlich

- (1 - 0)*

Guust Homs

Otto Wilgenhof

1 - 0

   *Uitslag van beslissingswedstrijd (2 uur p.p.)

 

Kroongroep: finale spelen op 25 juni

Wit

Zwart

Uitslag

Guust Homs

Wouter van Rijn

0 - 1

  

 

Naar bekergroep