Opzet bekertoernooi 2005-2006

2 groepen:

                      Kroongroep

                      Bekergroep

Kroongroep

                      Spelen een traditioneel knock-out bekertoernooi om de clubbeker.

                      Starten met 28 deelnemers die geplaatst zijn op rating, peildatum stand na 8e ronde 2005.

                      Paring en kleurverdeling op basis van willekeurige loting.

                      1e ronde 28 deelnemers.

1/8 finale 14 deelnemers.

1/4 finale 7 + 1 winnaar Bekergroep.

                      De winnaar van de Bekergroep plaatst zich voor de kwartfinale van de Kroongroep.

Bekergroep

                      Spelen een knock-out bekertoernooi.

                      De winnaar ontvangt een prijs. En mag daarnaast deelnemen aan de kwart-finale van de kroongroep. (dus kans op twee bekers!).

                      Starten met 32 deelnemers, door middel van willekeurige loting worden de deelnemers voor de voorronde vastgesteld.

                      8 deelnemers spelen een voorronde.

                      28 spelers zijn geplaatst voor de eerste ronde.

Algemeen

                      Het resultaat van de bekerpartij telt mee voor de interne rating.

                      De witspeler is verantwoordelijk voor het maken van een afspraak om te spelen !

                      In verband met de strakke planning wordt een ieder verzocht zich aan de data te houden. Bij overschrijding van de speeldatum wordt door de wedstrijdleiding een uitslag vastgesteld.

                      In de bekercompetitie moet er op de uiterste speeldatum een winnaar bekend zijn. Eventueel snelschaakpartijen van 5 minuten bedenktijd p.p. totdat er een winnaar is.

                      Zie voor uiterste speeldata onderstaand schema:

                      De paringen en uitslagen worden ook op internet bekend gemaakt: www.asv-schaken.nl

 

 

Datum

 

10 nov

 

24 nov

 

29 dec

 

26 jan

 

16 feb

 

16 maart

 

13 april

 

18 mei

 

15 juni

 

Bekergroep

 

voorronde

 

1e ronde

 

1/8 fin

 

1/4 fin

 

fin

 

finale

 

 

 

 

 

 

 

Kroongroep

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1e ronde

 

1/8 fin

 

1/4 fin

 

fin

 

finale

 

Bekergroep: voorronde spelen voor of uiterlijk 10 november

Wit

Zwart

Uitslag

Gerrit Verbost

Jonathan v d Krogt

0 - 1

Piet Blees

Andre de Groot

0 - 1

Ingrid Rietmeijer

Henk Kelderman

0 - 1

Hein van Vlerken

Bob Hartogh Heys

0 -1

 

 

 

Bekergroep: 1e ronde spelen voor of uiterlijk 24 november

wit

Zwart

Uitslag

Albert Marks

Horst Eder

1 - 0

Wim Zunnebeld

Jan Looyen

0 - 1

Jan Vermeer

Andre de Groot

1 - 0

Umit Duman

Harold Boom

0 - 1

Tje Wing Au

Henk Kuiphof

0 - 1

Abbes Dekker

Hans Meijer

1 - 0

Jacob Zandbergen

Theo Koeweiden

0 - 1

Herman de Munnik

Frans Veerman

0 - 1

Theo van Amerongen

Frits Wiggerts

1 - 0

Eric Hartman

Erwin Velders

0 1 r

Jan Groen

Ignace Rood 1/2

0 1 r

Tijs van Dijk

Ruud Verhoef 1/2

0 - 1

Jonathan v d Krogt

Bob Hartogh Heys

1 - 0

Tom Bentvelzen

Bert Sigmond

1 - 0

Hendrik van Buren

Roland Stravers

1 - 0

Mark Egging

Henk Kelderman

1 - 0

 

 

 

Bekergroep: 2e ronde spelen voor of uiterlijk 29 december

wit

Zwart

Uitslag

Ruud Verhoef

Albert Marks

0 - 1

Harold Boom

Abbes Dekker

1 - 0

Jan Vermeer

Henk Kuiphof

1 0

Erwin Velders

Ignace Rood

0 - 1

Tom Bentvelzen

Mark Egging

1 - 0

Theo Koeweiden

Jonathan v d Krogt

1 - 0

Frans Veerman

Theo van Amerongen

0 - 1

Hendrik van Buren

Jan Looyen

1 0 reg

Bekergroep: 3 ronde spelen voor of uiterlijk 26 januari

wit

Zwart

Uitslag

Albert Marks

Harold Boom

1 - 0

Theo Koeweiden

Jan Vermeer

0 - 1

Tom Bentvelzen

Theo van Amerongen

0 - 1

Ignace Rood

Hendrik van Buren

0 - 1

Bekergroep: finale spelen voor of uiterlijk 16 februari

wit

Zwart

 

Albert Marks

Hendrik van Buren

1 - 0

Theo van Amerongen

Jan Vermeer

0 - 1

 

Kroongroep: 1e ronde spelen voor of uiterlijk 16 februari

wit

Zwart

 

Guust Homs

Tony Hogerhorst

1 - 0

Ivo vd Gouw

Remco de Leeuw

0 - 1

Fred Reulink

Cees Sep

0 - 1

Kees Verkooyen

Jan Knuiman

1 - 0

Richard van der Wel

Robert Naasz

1 - 0

Martin Weijsenfeld

Otto Wilgenhof

0 - 1

Theo Jurrius

Paul de Freytas

1 - 0

Barth Plomp

Siert Huizinga

1 - 0

Leon van Tol

Fokke Jonkman

0 - 1

Erik Wille

Dick Hajee

1 - 0

Ruud Wille

FrankSchleipfenbauer

0 - 1

Hedser Dijkstra

Wouter van Rijn

0 - 1

Jan W v Willigen

Anne Paul Taal

0 - 1

Daan Holtackers

Paul Schoenmakers

0 - 1

 

 

Kroongroep: 2e ronde spelen voor of uiterlijk 16 maart 2006

wit

Zwart

uitslag

Guust Homs

Erik Wille

1 - 0

Remco de Leeuw

Cees Sep

1/2

Otto Wilgenhof

Theo Jurrius

1 - 0

Kees Verkooyen

Wouter van Rijn

1 - 0

Richard van der Wel

FrankSchleipfenbauer

1 -0

Barth Plomp

Anne Paul Taal

0 - 1

Paul Schoenmakers

Fokke Jonkman

0 - 1

 

 

Bekergroep finale spelen voor of uiterlijk 16 maart 2006

wit

Zwart

uitslag

Jan Vermeer

Albert Marks

1 - 0

 

 

 

Kroongroep: finale spelen voor of uiterlijk 13 april 2006

wit

Zwart

uitslag

Guust Homs

Kees Verkooyen

1 - 0

Cees Sep

Richard van der Wel

0 - 1

Fokke Jonkman

Anne Paul Taal

1 - 0

Jan Vermeer

Otto Wilgenhof

0 - 1

 

 

 

Kroongroep: 1/2 finale spelen voor of uiterlijk 18 mei 2006

wit

Zwart

uitslag

Guust Homs

Fokke Jonkman

0 - 1

Otto Wilgenhof

Richard van der Wel

1 - 0

 

 

 

 

Kroongroep: finale spelen voor of uiterlijk 15 juni 2006

wit

Zwart

uitslag

Otto Wilgenhof

Fokke Jonkman

0 - 1