Puntenlijst 2017-2018 na ronde 2014-02-2018
NrNaamGrp Tot.n % Ext.n % Int.n % ELO TPR
1Koen van Keulen B15,520787,071008,5136517471793
2Hub Kusters B13,022593,056010,0175917171739
3Siert Huizinga B12,021575,07717,0145018001796
4Ruud Wille A11,519614,58567,0116418691902
5Theo van Lotringen C11,521551,042510,5176213161372
6Wisse Witmans B11,524482,58319,0165616511652
7Piet de Mol B10,519552,06338,5136517711848
8Jan Sanders C10,517621,02509,5156312961334
9Jan Vermeer B10,521503,06507,5155016101606
10Henk Schunck C10,522482,54638,0184414671459
11Edwin Peters B9,515634,57645,086317651796
12Gerben Hendriks A9,520484,59505,0114518961880
13Jan Knuiman A9,013692,03677,0107020512155
14Lex van Hattum B9,015603,04756,0115516691668
15Ko Kooman C9,017531,53507,5145414151430
16Jacques Boonstra B8,515573,57505,086317401772
17Hendrik van Buren C8,516531,54387,0125815301597
18Jan van de Linde A8,514614,56754,085020572052
19Désiré Fassaert A8,519453,07435,5124618271832
20Kees van Keulen C8,520431,54387,0164414291399
21Bob Hartogh Heys C8,520430,0  -8,5204311861151
22Dirk Hoogland A8,015531,55306,5106521222144
23Remco Gerlich A8,013623,56584,576419131983
24Frans Veerman C8,014571,02507,0125815361593
25Bob Kooij B8,012673,54884,585616241681
26Clemens Wijman C8,015530,0  -8,0155313571349
27Hans Meijer C8,019422,04506,0154012671186
28Peter Boel A7,516471,56256,0106021132134
29Horst Eder C7,515501,54386,0115515391573
30Rob van Belle B7,516470,51507,0154716171570
31Phillip Stibbe C7,514460,0  -6,5144611301122
32Theo Koeweiden B7,010702,53834,576415861666
33Otto Wilgenhof A7,015472,07295,086321652148
34Sander Berkhout A7,014502,55504,595021052121
35Werner Passchier B7,014501,52755,5124616751637
36Pieter Verhoef A6,512542,57364,058021272313
37Hans Derendorp C6,514460,0206,5125414111449
38Werner Gubbels C6,514460,51506,0134611881162
39Pim Rijmer C6,518360,54136,0144311661127
40Jan Willem van Willigen B6,011551,04255,077117991932
41Thijs Stomphorst C6,012502,55503,575012881327
42Kazem Mollahosseini C6,015401,04255,0114513381257
43André de Groot C6,014432,04504,0104013721325
44Danny Hageman C5,58692,03673,557014641694
45Tijs van Dijk B5,511502,05403,565816751675
46Victor Droop C5,512460,0  -5,5124610411092
47Albert Marks B5,513422,55503,083817141634
48Vadim van Kuijk B5,010501,03334,075716141690
49Frank Schleipfenbauer A5,07714,56750,515021712025
50Quirine Naber B5,012421,55303,575018071854
51Jan Zuidema C5,016310,52254,5143213201234
52Richard van der Wel A4,57643,56581,0110020462520
53Hedser Dijkstra B4,56752,54632,0210017281918
54Michiel Blok A4,510452,56422,045022022143
55Marco Braam B4,56753,031001,535017441662
56Dick Vliek B4,57643,04751,535016931677
57Gerrie Arends C4,512381,03333,593914031353
58Bert Duijker A4,57644,57640,0  -18351835
59Robert Naasz B4,55904,55900,0  -18181818
60Bob Sanders C4,011360,0204,094413931386
61Constant Nieuwenstein C4,011360,0104,0104011681130
62Ruud Verhoef A4,08503,56580,522518731660
63Wouter van Rijn A3,57501,55302,0210021952527
64Bram Hamers C3,54880,0  -3,548813761517
65Jonathan van der Krogt C3,56581,53502,036714761577
66Jan Diekema C3,513270,0203,5113211291080
67Steven Braun A3,511322,06331,553017631681
68Oscar Mercan B3,519180,54133,0152015221401
69Johan Wolbers A3,54883,54880,0  -20282028
70Hans van Capelleveen A3,55703,55700,0  -18641864
71Paul de Freytas A3,56583,56580,0  -18611861
72Remco Menger C3,04750,0103,0310013811823
73Jelmer Visser C3,031000,0  -3,0310011631442
74Barth Plomp A3,08381,55301,535018871910
75Hanna Wierts C3,08380,0203,065010081103
76Jeroen Kersten A3,010301,56251,543818451814
77Lion de Kok C3,011271,05202,063314621388
78Bart de Kort A3,010301,02502,082519151762
79Jan Groen B3,06502,53830,531716971327
80Theo Jurrius A3,05603,05600,0  -20532053
81Fred Reulink A2,57361,56251,0110019512255
82Jelle Noordhuis C2,54632,03670,515013151287
83Wilfred Jansz B2,56421,53501,033315851429
84Theo van Amerongen B2,57362,05400,522517151477
85Bob Beeke A2,56422,56420,0  -23072307
86Pascal Losekoot A2,56422,56420,0  -20362036
87Sjoerd van Roosmalen A2,56422,56420,0  -20352035
88Mick Van Randtwijk A2,56422,56420,0  -19241924
89Coen Mekers A2,54632,54630,0  -18931893
90Erik Wille A2,54381,54380,0  -18221822
91Ivo van der Gouw A2,56422,56420,0  -18201820
92Hans Rigter B2,54632,54630,0  -18071807
93Erik Gort C2,021000,0  -2,0210013331702
94Peter Hamers C2,03670,0  -2,036714081516
95Ahmed Samman C2,03670,0  -2,036711071203
96Freek Hooning A2,06331,04251,025018371829
97Bert Maas C2,012171,04251,08131035884
98Tom Bus A2,08252,06330,02021421671
99Koen Maassen van den Brink A2,05402,04500,01020051740
100Wouter Abrahamse A2,05402,05400,0  -19861986
101John Sloots A2,04502,04500,0  -19401940
102Rob Huberts A2,05402,04500,01018831579
103Henny Haggeman A2,06332,06330,0  -18411841
104Nurzhan Khamiyev A2,03672,021000,01018131401
105Ron Brachten B2,03672,03670,0  -16191619
106Walter Manschot B1,52750,0  -1,527515821820
107Jaap Amesz A1,54380,52251,025022312111
108Jeroen van Ginneken B1,57210,54131,033317781807
109Eelco de Vries A1,55301,55300,0  -22532253
110Murat Duman A1,53501,53500,0  -19611961
111Xadya van Bruxvoort B1,54381,54380,0  -16311631
112Remco Bakker C1,011000,0  -1,0110014061531
113Nico Schoenmakers A1,05201,05200,0  -17661766
114Babak Zahmat B1,02501,02500,0  -17431743
115Zekria Amani B1,04251,04250,0  -16321632
116Hans Corbeel C1,03331,03330,0  -14781478
117Bryan Hieltjes C1,011001,011000,0  -13931393
118Laurens Storms A0,51500,0  -0,515020252171
119Joost Gresnigt C0,51500,0  -0,515011031168
120Daan Holtackers A0,5680,5680,0  -19281928
121Anne Paul Taal A0,5680,55100,01018861762
122Paul Schoenmakers A0,52250,52250,0  -18091809
123Léon van Tol A0,00 -0,0  -0,0  -22632263
124Jaap Vogel A0,00 -0,0  -0,0  -21822182
125Remco de Leeuw A0,00 -0,0  -0,0  -21712171
126Bent Schleipfenbauer A0,0100,0100,0  -18931893
127René van Alfen A0,00 -0,0  -0,0  -18431843
128Niels Matser B0,00 -0,0  -0,0  -17871787
129Patrick van Waardenburg B0,00 -0,0  -0,0  -17411741
130Rik de Lange B0,00 -0,0  -0,0  -17371737
131Esther Wolbers B0,0100,0100,0  -15961596
132Tom Katoen B0,0300,0300,0  -15861586
133Herman de Munnik C0,0100,0100,0  -14871487
134Peter van Deursen C0,00 -0,0  -0,0  -14581458
135Ernst Singendonk C0,00 -0,0  -0,0  -13741374
136Guido van Kleef C0,0100,0  -0,01013411094
137Edward Kuster C0,00 -0,0  -0,0  -13351335
138Nedzat Sulejmani C0,00 -0,0  -0,0  -13121312
139Rob Helmink C0,00 -0,0  -0,0  -12501250
140Diego Noguera C0,00 -0,0  -0,0  -12201220
141Arjan Hoenselaar C0,0300,0300,0  -12031203
142Rob van der Laan C0,00 -0,0  -0,0  -11071107
143Meindert Rudolphi C0,00 -0,0  -0,0  -11071107
144Cesar Eisma C0,00 -0,0  -0,0  -11001100
145Jane Blaset C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
146Peter Bronsveld C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
147Peter van Bruxvoort C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
148Berke Bulgurcu C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
149Teun Gal C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
150Jillis ter Hove C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
151John Staring C0,0100,0  -0,010985634
152Guido Burger C0,0800,0  -0,080935772
Tot.Totaal aantal punten
nAantal wedstrijden
%Procentuele score
Ext.Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int.Aantal punten voor de interne wedstrijden
TPRToernooi Prestatie Rating