TPR-lijst 2017-2018 na ronde 2014-02-2018
Nr.NaamGrp TPR Tot.n TPRex Ext.n TPRin Int.n Stij ELO
1Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
2Johan Wolbers A22443,5422443,5420280,0 2542028
3Bob Beeke A22392,5622392,5623070,0 -912307
4Frank Schleipfenbauer A22275,0722614,5620250,51742171
5Eelco de Vries A22111,5522111,5522530,0 -512253
6Wouter van Rijn A22013,5720701,5525272,02132195
7Pieter Verhoef A21856,51220942,5723134,05962127
8Jaap Vogel A21820,0021820,0 21820,0 02182
9Laurens Storms A21710,5120250,0 21710,511522025
10Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
11Michiel Blok A21664,51021812,5621432,04-552202
12Otto Wilgenhof A21387,01521272,0721485,08-572165
13Jan Knuiman A21269,01320282,0321557,0101342051
14Richard van der Wel A21044,5720343,5625201,01832046
15Sander Berkhout A20967,01420522,5521214,59-182105
16Jan van de Linde A20938,51421494,5620524,08542057
17Robert Naasz B20814,5520814,5518180,0 3201818
18Theo Jurrius A20743,0520743,0520530,0 242053
19Peter Boel A20737,51619701,5621346,010-532113
20Dirk Hoogland A20698,01519191,5521446,510-752122
21Pascal Losekoot A20442,5620442,5620360,0 162036
22Tom Bus A20322,0821522,0616710,02-1622142
23Coen Mekers A20212,5420212,5418930,0 1511893
24Murat Duman A20021,5320021,5319610,0 461961
25Jaap Amesz A19741,5418360,5221111,02-3012231
26Remco Gerlich A19698,01319503,5619834,57931913
27Hans Rigter B19562,5419562,5418070,0 1771807
28Paul de Freytas A19503,5619503,5618610,0 1151861
29John Sloots A19412,0419412,0419400,0 01940
30Sjoerd van Roosmalen A19302,5619302,5620350,0 -1312035
31Nurzhan Khamiyev A19272,0321902,0214010,011271813
32Koen Maassen van den Brink A19262,0519722,0417400,01-982005
33Bert Duijker A19224,5719224,5718350,0 1141835
34Ruud Wille A190811,51919174,5819027,011901869
35Hans van Capelleveen A19063,5519063,5518640,0 541864
36Mick Van Randtwijk A18922,5618922,5619240,0 -431924
37Marco Braam B18914,5621203,0316621,531791744
38Ruud Verhoef A18894,0819653,5616600,52161873
39Wouter Abrahamse A18642,0518642,0519860,0 -1471986
40Gerben Hendriks A18599,52018344,5918805,011-841896
41Koen van Keulen B184315,52019277,0717938,5132191747
42René van Alfen A18430,0018430,0 18430,0 01843
43Ivo van der Gouw A18412,5618412,5618200,0 311820
44Siert Huizinga B183012,02118985,0717967,014651800
45Walter Manschot B18201,5215820,0 18201,522571582
46Jan Willem van Willigen B18186,01116191,0419325,07361799
47Bart de Kort A18123,01020151,0217622,08-1621915
48Edwin Peters B18119,51518294,5717965,08711765
49Bent Schleipfenbauer A18070,0118070,0118930,0 -891893
50Désiré Fassaert A18078,51917643,0718325,512-511827
51Hedser Dijkstra B18054,5617482,5419182,02981728
52Rob Huberts A18002,0518552,0415790,01-1021883
53Quirine Naber B17995,01217221,5518543,5721807
54Jeroen Kersten A17953,01017801,5618141,54-701845
55Niels Matser B17870,0017870,0 17870,0 01787
56Freek Hooning A17802,0617561,0418291,02-701837
57Piet de Mol B177410,51916142,0618488,513371771
58Jacques Boonstra B17748,51517783,5717725,08661740
59Barth Plomp A17733,0816911,5519101,53-1471887
60Fred Reulink A17562,5716731,5622551,01-2511951
61Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
62Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
63Henny Haggeman A17332,0617332,0618410,0 -1381841
64Hub Kusters B172313,02216713,05173910,017301717
65Dick Vliek B17224,5717573,0416771,53381693
66Jeroen van Ginneken B17131,5716430,5418071,03-851778
67Babak Zahmat B17111,0217111,0217430,0 -351743
68Paul Schoenmakers A17080,5217080,5218090,0 -1101809
69Erik Gort C17022,0213330,0 17022,024021333
70Albert Marks B16995,51318302,5516343,08-371714
71Danny Hageman C16935,5816902,0316943,553181464
72Lex van Hattum B16919,01517513,0416686,011411669
73Xadya van Bruxvoort B16771,5416771,5416310,0 551631
74Anne Paul Taal A16720,5616530,5517620,01-2721886
75Erik Wille A16721,5416721,5418220,0 -1771822
76Bryan Hieltjes C16651,0116651,0113930,0 2831393
77Wisse Witmans B166411,52416922,5816529,016251651
78Bob Kooij B16628,01216243,5416814,58631624
79Steven Braun A16543,51116322,0616811,55-1721763
80Werner Passchier B16507,01417251,5216375,512-601675
81Remco Menger C16483,0411240,0118233,033171381
82Vadim van Kuijk B16475,01015461,0316904,07471614
83Theo Koeweiden B16457,01015972,5316664,57951586
84Tijs van Dijk B16155,51115252,0516753,56-821675
85Jan Groen B16083,0618902,5313270,53-1241697
86Nico Schoenmakers A16041,0516041,0517660,0 -1981766
87Jan Vermeer B159410,52115633,0616067,515-101610
88Jonathan van der Krogt C15903,5616041,5315772,031501476
89Frans Veerman C15888,01415621,0215937,0121071536
90Theo van Amerongen B15812,5716232,0514770,52-1781715
91Ron Brachten B15602,0315602,0316190,0 -651619
92Rob van Belle B15587,51613880,5115707,015-1121617
93Daan Holtackers A15480,5615480,5619280,0 -4831928
94Horst Eder C15487,51514781,5415736,011251539
95Hendrik van Buren C15408,51613661,5415977,012281530
96Remco Bakker C15311,0114060,0 15311,011311406
97Bram Hamers C15173,5413760,0 15173,541671376
98Peter Hamers C15162,0314080,0 15162,031191408
99Henk Schunck C149810,52216722,5414598,01851467
100Zekria Amani B14971,0414971,0416320,0 -1581632
101Jelle Noordhuis C14712,5415322,0312870,511841315
102Hans Corbeel C14651,0314651,0314780,0 -141478
103Peter van Deursen C14580,0014580,0 14580,0 01458
104Jelmer Visser C14423,0311630,0 14423,033171163
105Ko Kooman C14419,01714911,5314307,514681415
106Wilfred Jansz B14302,5614311,5314291,03-1951585
107Hans Derendorp C14136,51412020,0214496,51271411
108Esther Wolbers B13910,0113910,0115960,0 -2131596
109Kees van Keulen C13908,52013511,5413997,016-751429
110Gerrie Arends C13894,51215521,0313533,59-331403
111André de Groot C13896,01415492,0413254,010271372
112Lion de Kok C13743,01113581,0513882,06-1301462
113Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
114Theo van Lotringen C136411,52113331,04137210,5171151316
115Jan Sanders C135110,51714761,0213349,5151011296
116Clemens Wijman C13498,01513570,0 13498,015-11357
117Bob Sanders C13484,01111800,0213864,09-711393
118Oscar Mercan B13473,51911460,5414013,015-3571522
119Edward Kuster C13350,0013350,0 13350,0 01335
120Tom Katoen B13280,0313280,0315860,0 -2921586
121Thijs Stomphorst C13156,01212932,5513273,57341288
122Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
123Rob Helmink C12500,0012500,0 12500,0 01250
124Kazem Mollahosseini C12426,01512011,0412575,011-1631338
125Jan Zuidema C12415,01612900,5212344,514-1511320
126Hans Meijer C12328,01914062,0411866,015-961267
127Diego Noguera C12200,0012200,0 12200,0 01220
128Ahmed Samman C12032,0311070,0 12032,031081107
129Werner Gubbels C11806,51414050,5111626,013-81188
130Joost Gresnigt C11680,5111030,0 11680,51681103
131Bob Hartogh Heys C11518,52011860,0 11518,520-821186
132Pim Rijmer C11266,51811230,5411276,014-681166
133Constant Nieuwenstein C11244,01110640,0111304,010-611168
134Phillip Stibbe C11226,51411300,0 11226,514-61130
135Rob van der Laan C11070,0011070,0 11070,0 01107
136Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
137Herman de Munnik C11070,0111070,0114870,0 -3961487
138Cesar Eisma C11000,0011000,0 11000,0 01100
139Guido van Kleef C10940,0113410,0 10940,01-2561341
140Victor Droop C10925,51210410,0 10925,512921041
141Jan Diekema C10633,5139690,0210803,511-1141129
142Arjan Hoenselaar C10380,0310380,0312030,0 -1861203
143Hanna Wierts C10363,088360,0211033,06361008
144Jillis ter Hove C10000,0010000,0 10000,0 01000
145Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
146Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
147Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
148Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
149Teun Gal C10000,0010000,0 10000,0 01000
150Bert Maas C9772,01211621,048841,08-1021035
151Guido Burger C7720,089350,0 7720,08-228935
152John Staring C6340,019850,0 6340,01-366985
TPRToernooi Prestatie Rating
Tot.Totaal aantal punten
nAantal wedstrijden
TPRexToernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext.Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRinToernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int.Aantal punten voor de interne wedstrijden
StijTPR stijging