Puntenlijst 2017-2018 na ronde 1523-12-2017
NrNaamGrp Tot.n % Ext.n % Int.n % ELO TPR
1Koen van Keulen B11,515774,041007,5116817181786
2Theo van Lotringen C10,516661,03339,5137313481446
3Jan Vermeer B9,017532,55506,5125416221622
4Henk Schunck C9,016562,03677,0135415001512
5Jan Sanders C8,513650,0108,5127112971381
6Wisse Witmans B8,516532,55506,0115516581642
7Hub Kusters B8,516531,53507,0135416961720
8Piet de Mol B8,013622,04506,096717731842
9Jacques Boonstra B7,513582,56425,077117421812
10Jan van de Linde A7,512633,55704,075720652088
11Siert Huizinga B7,514542,53835,0114518021788
12Bob Kooij B7,09782,53834,567516391794
13Jan Knuiman A7,010702,03675,077120452186
14Remco Gerlich A7,012582,55504,576419141991
15Theo Koeweiden B7,010702,53834,576415871664
16Sander Berkhout A7,013542,55504,585621172159
17Lex van Hattum B7,012582,03675,095616651674
18Hendrik van Buren C7,014501,03336,0115515181570
19Clemens Wijman C7,013540,0  -7,0135413491341
20Werner Passchier B7,014501,52755,5124616741639
21Gerben Hendriks A6,515432,06334,595019101913
22Phillip Stibbe C6,512460,0  -5,5124611321131
23Hans Meijer C6,514461,53505,0114512961232
24Pieter Verhoef A6,011552,06334,058021222312
25Otto Wilgenhof A6,013462,06334,075721652108
26Ruud Wille A6,013461,55304,585618231838
27Kees van Keulen C6,015401,03335,0124214261393
28Désiré Fassaert A6,015402,05404,0104018221805
29Edwin Peters B5,59612,54633,056017641811
30Horst Eder C5,510551,02504,585615351553
31Rob van Belle B5,512460,51505,0114516331591
32Bob Hartogh Heys C5,515370,0  -5,5153711701116
33Danny Hageman C5,06831,52753,548814671799
34Tijs van Dijk B5,09561,54383,557016881732
35Thijs Stomphorst C5,08632,54632,546313181420
36Quirine Naber B5,010501,54383,565818161875
37Dirk Hoogland A5,011451,04254,075721182131
38Frans Veerman C5,010501,02504,085014981518
39Werner Gubbels C5,011450,0  -5,0114511801154
40Pim Rijmer C5,013380,53174,5104511811141
41Ko Kooman C5,011451,02504,094413821383
42Hans Derendorp C4,58560,0104,576414271507
43Peter Boel A4,512380,55104,075720972129
44Michiel Blok A4,59502,55502,045022132141
45Albert Marks B4,511411,54383,074317211675
46André de Groot C4,511411,02503,593913591319
47Hedser Dijkstra B4,05802,03672,0210017331925
48Jan Willem van Willigen B4,07570,52253,557017971930
49Frank Schleipfenbauer A4,06673,55700,515021632024
50Vadim van Kuijk B4,09441,03333,065016011649
51Gerrie Arends C4,09440,52253,575014251419
52Bob Sanders C4,011360,0204,094413931389
53Jan Zuidema C4,013310,52253,5113213291232
54Richard van der Wel A3,56582,55501,0110020352518
55Jan Diekema C3,512290,0203,5103511411115
56Ruud Verhoef A3,57503,05600,522518761668
57Remco Menger C3,04750,0103,0310013811814
58Jelmer Visser C3,031000,0  -3,0310011631434
59Hanna Wierts C3,07430,0203,056010201168
60Lion de Kok C3,011271,05202,063314611386
61Theo Jurrius A3,04753,04750,0  -20732073
62Robert Naasz B3,031003,031000,0  -18081808
63Wouter van Rijn A2,55501,54381,0110021922589
64Dick Vliek B2,55501,02501,535016721672
65Jonathan van der Krogt C2,54631,52751,025014651481
66Jeroen Kersten A2,58311,04251,543818571818
67Victor Droop C2,58310,0  -2,583110001008
68Oscar Mercan B2,515170,53172,0121715531415
69Steven Braun A2,59282,05400,541317631561
70Bob Beeke A2,55502,55500,0  -23242324
71Johan Wolbers A2,53832,53830,0  -20102010
72Mick Van Randtwijk A2,55502,55500,0  -19391939
73Paul de Freytas A2,55502,55500,0  -18501850
74Fred Reulink A2,06331,05201,0110019522261
75Marco Braam B2,021001,011001,0110017271801
76Kazem Mollahosseini C2,08250,0202,063313391196
77Constant Nieuwenstein C2,07290,0102,063311581070
78Barth Plomp A2,07291,55300,522518691737
79Jan Groen B2,05401,52750,531716881327
80Tom Bus A2,08252,06330,02021411662
81Sjoerd van Roosmalen A2,05402,05400,0  -20332033
82John Sloots A2,04502,04500,0  -19401940
83Coen Mekers A2,03672,03670,0  -18961896
84Henny Haggeman A2,05402,05400,0  -18561856
85Bert Duijker A2,04502,04500,0  -18251825
86Nurzhan Khamiyev A2,03672,021000,01018131420
87Walter Manschot B1,52750,0  -1,527515831830
88Jaap Amesz A1,54380,52251,025022312115
89Jeroen van Ginneken B1,54380,52251,025017961865
90Jelle Noordhuis C1,53501,02500,515013001319
91Bert Maas C1,59171,03330,5681047871
92Eelco de Vries A1,54381,54380,0  -22672267
93Pascal Losekoot A1,55301,55300,0  -20172017
94Koen Maassen van den Brink A1,54381,53500,01020051725
95Wouter Abrahamse A1,54381,54380,0  -19861986
96Rob Huberts A1,54381,53500,01018881579
97Hans van Capelleveen A1,53501,53500,0  -18511851
98Erik Wille A1,53170,53170,0  -18211821
99Ivo van der Gouw A1,55301,55300,0  -18011801
100Remco Bakker C1,011000,0  -1,0110014061539
101Ahmed Samman C1,011000,0  -1,0110011071373
102Freek Hooning A1,04250,53170,515018291761
103Bart de Kort A1,04250,0  -1,042519341723
104Nico Schoenmakers A1,04251,04250,0  -17801780
105Babak Zahmat B1,02501,02500,0  -17431743
106Theo van Amerongen B1,04251,03330,01017121224
107Zekria Amani B1,03331,03330,0  -16411641
108Ron Brachten B1,02501,02500,0  -16121612
109Wilfred Jansz B1,04251,02500,02015711148
110Laurens Storms A0,51500,0  -0,515020252164
111Murat Duman A0,52250,52250,0  -19461946
112Anne Paul Taal A0,55100,54130,01018991767
113Paul Schoenmakers A0,51500,51500,0  -18211821
114Hans Rigter B0,52250,52250,0  -17741774
115Xadya van Bruxvoort B0,52250,52250,0  -16201620
116Léon van Tol A0,00 -0,0  -0,0  -22632263
117Jaap Vogel A0,00 -0,0  -0,0  -21822182
118Remco de Leeuw A0,00 -0,0  -0,0  -21712171
119Daan Holtackers A0,0500,0500,0  -19311931
120Bent Schleipfenbauer A0,0100,0100,0  -18931893
121René van Alfen A0,00 -0,0  -0,0  -18431843
122Niels Matser B0,00 -0,0  -0,0  -17871787
123Patrick van Waardenburg B0,00 -0,0  -0,0  -17411741
124Rik de Lange B0,00 -0,0  -0,0  -17371737
125Tom Katoen B0,0200,0200,0  -15971597
126Esther Wolbers B0,0100,0100,0  -15961596
127Herman de Munnik C0,0100,0100,0  -14871487
128Hans Corbeel C0,00 -0,0  -0,0  -14791479
129Peter van Deursen C0,00 -0,0  -0,0  -14581458
130Bryan Hieltjes C0,00 -0,0  -0,0  -13821382
131Ernst Singendonk C0,00 -0,0  -0,0  -13741374
132Edward Kuster C0,00 -0,0  -0,0  -13351335
133Nedzat Sulejmani C0,00 -0,0  -0,0  -13121312
134Rob Helmink C0,00 -0,0  -0,0  -12501250
135Diego Noguera C0,00 -0,0  -0,0  -12201220
136Arjan Hoenselaar C0,0200,0200,0  -12071207
137Rob van der Laan C0,00 -0,0  -0,0  -11071107
138Meindert Rudolphi C0,00 -0,0  -0,0  -11071107
139Jane Blaset C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
140Peter Bronsveld C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
141Peter van Bruxvoort C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
142Berke Bulgurcu C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
143Teun Gal C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
144Jillis ter Hove C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
145John Staring C0,0100,0  -0,010985647
146Guido Burger C0,0600,0  -0,060950768
Tot.Totaal aantal punten
nAantal wedstrijden
%Procentuele score
Ext.Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int.Aantal punten voor de interne wedstrijden
TPRToernooi Prestatie Rating