TPR-lijst 2017-2018 na ronde 1523-12-2017
Nr.NaamGrp TPR Tot.n TPRex Ext.n TPRin Int.n Stij ELO
1Bob Beeke A23102,5523102,5523240,0 -202324
2Eelco de Vries A22901,5422901,5422670,0 282267
3Léon van Tol A22630,0022630,0 22630,0 02263
4Frank Schleipfenbauer A22034,0622393,5520240,51502163
5Michiel Blok A21994,5922452,5521412,04-222213
6Theo Jurrius A21993,0421993,0420730,0 1492073
7Wouter van Rijn A21912,5520921,5425891,0132192
8Pieter Verhoef A21836,01120752,0623124,05942122
9Jaap Vogel A21820,0021820,0 21820,0 02182
10Robert Naasz B21733,0321733,0318080,0 4121808
11Johan Wolbers A21712,5321712,5320100,0 1812010
12Remco de Leeuw A21710,0021710,0 21710,0 02171
13Laurens Storms A21640,5120250,0 21640,511452025
14Jan Knuiman A21387,01020282,0321865,071462045
15Otto Wilgenhof A21376,01321722,0621084,07-582165
16Sander Berkhout A21187,01320522,5521594,5842117
17Jan van de Linde A21147,51221513,5520884,07752065
18Coen Mekers A20842,0320842,0318960,0 2141896
19Richard van der Wel A20693,5619792,5525181,01482035
20Dirk Hoogland A20465,01118981,0421314,07-982118
21Tom Bus A20292,0821522,0616620,02-1652141
22Peter Boel A20284,51218870,5521294,07-982097
23Jaap Amesz A19751,5418360,5221151,02-3002231
24Remco Gerlich A19747,01219502,5519914,57981914
25Mick Van Randtwijk A19592,5519592,5519390,0 241939
26Pascal Losekoot A19571,5519571,5520170,0 -712017
27John Sloots A19412,0419412,0419400,0 01940
28Nurzhan Khamiyev A19332,0321902,0214200,011331813
29Bert Duijker A19292,0419292,0418250,0 1211825
30Paul de Freytas A19132,5519132,5518500,0 781850
31Marco Braam B19122,0220221,0118011,012001727
32Ruud Verhoef A19053,5720003,0516680,52321876
33Sjoerd van Roosmalen A19022,0519022,0520330,0 -1592033
34Koen Maassen van den Brink A18961,5419531,5317250,01-1282005
35Paul Schoenmakers A18930,5118930,5118210,0 751821
36Hedser Dijkstra B18564,0518092,0319252,021491733
37Gerben Hendriks A18556,51517682,0619134,59-881910
38Siert Huizinga B18507,51420752,5317885,011851802
39Edwin Peters B18475,5918922,5418113,051071764
40René van Alfen A18430,0018430,0 18430,0 01843
41Murat Duman A18420,5218420,5219460,0 -1141946
42Jan Willem van Willigen B18374,0716050,5219303,55551797
43Wouter Abrahamse A18371,5418371,5419860,0 -1741986
44Hans van Capelleveen A18321,5318321,5318510,0 -201851
45Walter Manschot B18301,5215830,0 18301,522671583
46Ruud Wille A18286,01318111,5518384,58101823
47Jeroen Kersten A18262,5818381,0418181,54-391857
48Quirine Naber B18245,01017471,5418753,56271816
49Piet de Mol B18148,01317492,0418426,09771773
50Koen van Keulen B181411,51518844,0417867,5111901718
51Rob Huberts A18081,5418841,5315790,01-941888
52Bent Schleipfenbauer A18070,0118070,0118930,0 -891893
53Désiré Fassaert A17936,01517702,0518054,010-651822
54Niels Matser B17870,0017870,0 17870,0 01787
55Danny Hageman C17835,0617521,5217993,544081467
56Henny Haggeman A17812,0517812,0518560,0 -901856
57Jeroen van Ginneken B17791,5416940,5218651,02-191796
58Jacques Boonstra B17777,51317262,5618125,07691742
59Ivo van der Gouw A17541,5517541,5518010,0 -561801
60Patrick van Waardenburg B17410,0017410,0 17410,0 01741
61Rik de Lange B17370,0017370,0 17370,0 01737
62Fred Reulink A17332,0616271,0522611,01-2741952
63Bart de Kort A17231,0419340,0 17231,04-2511934
64Bob Kooij B17227,0915792,5317944,561231639
65Babak Zahmat B17111,0217111,0217430,0 -351743
66Hans Rigter B17110,5217110,5217740,0 -681774
67Freek Hooning A17041,0416860,5317610,51-1461829
68Barth Plomp A17032,0716901,5517370,52-2171869
69Wisse Witmans B16968,51618472,5516426,011571658
70Albert Marks B16964,51117451,5416753,07-401721
71Hub Kusters B16958,51615851,5317207,01321696
72Anne Paul Taal A16930,5516750,5417670,01-2511899
73Lex van Hattum B16857,01217192,0316745,09351665
74Werner Passchier B16517,01417251,5216395,512-591674
75Nico Schoenmakers A16511,0416511,0417800,0 -1511780
76Tijs van Dijk B16495,0915101,5417323,55-481688
77Theo Koeweiden B16447,01015972,5316644,57941587
78Remco Menger C16423,0411240,0118143,033111381
79Steven Braun A16302,5916862,0515610,54-1961763
80Dick Vliek B16222,5515481,0216721,53-621672
81Erik Wille A16160,5316160,5318210,0 -2331821
82Vadim van Kuijk B16154,0915461,0316493,06151601
83Jan Vermeer B16119,01715862,5516226,51271622
84Jonathan van der Krogt C16032,5417241,5214811,021631465
85Xadya van Bruxvoort B15960,5215960,5216200,0 -261620
86Rob van Belle B15755,51213930,5115915,011-951633
87Horst Eder C15515,51015431,0215534,58281535
88Henk Schunck C15459,01616882,0315127,013521500
89Remco Bakker C15391,0114060,0 15391,011391406
90Jan Groen B15292,0518311,5213270,53-2031688
91Frans Veerman C15275,01015631,0215184,08461498
92Zekria Amani B15271,0315271,0316410,0 -1281641
93Hendrik van Buren C15247,01413551,0315706,011121518
94Daan Holtackers A14840,0514840,0519310,0 -5471931
95Hans Corbeel C14790,0014790,0 14790,0 01479
96Hans Derendorp C14664,5811820,0115074,57601427
97Peter van Deursen C14580,0014580,0 14580,0 01458
98Theo van Amerongen B14511,0415271,0312240,01-3081712
99Ron Brachten B14501,0214501,0216120,0 -1751612
100Gerrie Arends C14444,0916150,5214193,57221425
101Thijs Stomphorst C14445,0814762,5414202,541631318
102Theo van Lotringen C143510,51613881,0314469,5131861348
103Jelmer Visser C14343,0311630,0 14343,033091163
104Jelle Noordhuis C14051,5314481,0213190,511181300
105Ko Kooman C14015,01114791,0213834,09281382
106Esther Wolbers B13910,0113910,0115960,0 -2131596
107Bryan Hieltjes C13820,0013820,0 13820,0 01382
108Ernst Singendonk C13740,0013740,0 13740,0 01374
109Ahmed Samman C13731,0111070,0 13731,012781107
110Lion de Kok C13733,01113581,0513862,06-1311461
111Kees van Keulen C13676,01512651,0313935,012-981426
112André de Groot C13644,51115681,0213193,5921359
113Oscar Mercan B13562,51511220,5314152,012-3481553
114Jan Sanders C13558,51310480,0113818,5121051297
115Bob Sanders C13514,01111800,0213894,09-681393
116Clemens Wijman C13417,01313490,0 13417,013-91349
117Edward Kuster C13350,0013350,0 13350,0 01335
118Tom Katoen B13350,0213350,0215970,0 -2851597
119Nedzat Sulejmani C13120,0013120,0 13120,0 01312
120Wilfred Jansz B12721,0413951,0211480,02-3531571
121Hans Meijer C12646,51413821,5312325,011-641296
122Rob Helmink C12500,0012500,0 12500,0 01250
123Jan Zuidema C12414,01312920,5212323,511-1511329
124Diego Noguera C12200,0012200,0 12200,0 01220
125Werner Gubbels C11545,01111800,0 11545,011-341180
126Kazem Mollahosseini C11492,0810110,0211962,06-2561339
127Pim Rijmer C11465,01311620,5311414,510-481181
128Phillip Stibbe C11315,51211320,0 11315,51231132
129Bob Hartogh Heys C11165,51511700,0 11165,515-1171170
130Rob van der Laan C11070,0011070,0 11070,0 01107
131Meindert Rudolphi C11070,0011070,0 11070,0 01107
132Herman de Munnik C11070,0111070,0114870,0 -3961487
133Jan Diekema C10913,5129720,0211153,510-861141
134Hanna Wierts C10753,078410,0211683,05751020
135Constant Nieuwenstein C10682,0710600,0110702,06-1171158
136Victor Droop C10082,5810000,0 10082,5881000
137Arjan Hoenselaar C10030,0210030,0212070,0 -2211207
138Jillis ter Hove C10000,0010000,0 10000,0 01000
139Peter Bronsveld C10000,0010000,0 10000,0 01000
140Berke Bulgurcu C10000,0010000,0 10000,0 01000
141Jane Blaset C10000,0010000,0 10000,0 01000
142Peter van Bruxvoort C10000,0010000,0 10000,0 01000
143Teun Gal C10000,0010000,0 10000,0 01000
144Bert Maas C9901,5912271,038710,56-891047
145Guido Burger C7680,069500,0 7680,06-232950
146John Staring C6470,019850,0 6470,01-353985
TPRToernooi Prestatie Rating
Tot.Totaal aantal punten
nAantal wedstrijden
TPRexToernooi Prestatie Rating van de externe wedstrijden
Ext.Aantal punten voor de externe wedstrijden
TPRinToernooi Prestatie Rating van de interne wedstrijden
Int.Aantal punten voor de interne wedstrijden
StijTPR stijging