Puntenlijst 2017-2018 na ronde 1014-11-2017
NrNaamGrp Tot.n % Ext.n % Int.n % ELO TPR
1Wisse Witmans B7,512632,54635,086316771686
2Henk Schunck C7,511682,021005,596115321543
3Theo van Lotringen C7,011641,02506,096713251427
4Piet de Mol B6,59720,51506,087517871898
5Hub Kusters B6,511590,52256,096717081794
6Jan Sanders C6,510650,0  -6,5106512791341
7Koen van Keulen B6,09671,011005,086316611708
8Siert Huizinga B6,09672,021004,075718111832
9Werner Passchier B6,012501,52754,5104516761638
10Pieter Verhoef A5,59611,54384,058021412298
11Lex van Hattum B5,59611,52754,075716611683
12Phillip Stibbe C5,510550,0  -5,5105511491172
13Otto Wilgenhof A5,07712,04503,0310022422443
14Remco Gerlich A5,08631,53503,557019092021
15Désiré Fassaert A5,010501,03334,075718501887
16Clemens Wijman C5,09560,0  -5,095613481342
17Bob Kooij B4,56752,021002,546316241723
18Sander Berkhout A4,57642,53832,045021362174
19Albert Marks B4,59501,53503,065017361733
20Jan Vermeer B4,511411,53503,083815701494
21Jacques Boonstra B4,08501,54382,546317111738
22Jan Knuiman A4,07571,02503,056020092113
23Jan van de Linde A4,07572,03672,045020482034
24Bob Sanders C4,010400,0204,085014071425
25Gerben Hendriks A4,010401,54382,564219071862
26Bob Hartogh Heys C4,010400,0  -4,0104012081169
27Hans Derendorp C3,55700,0  -3,557014341543
28Thijs Stomphorst C3,56581,02502,546313121412
29Hendrik van Buren C3,58440,0103,575015031559
30Rob van Belle B3,58440,51503,074316461601
31Hedser Dijkstra B3,031002,021001,0110017391997
32Remco Menger C3,04750,0103,0310013821820
33Jelmer Visser C3,031000,0  -3,0310011631451
34Tijs van Dijk B3,05600,52252,538316921816
35Edwin Peters B3,05600,0103,047517491905
36Gerrie Arends C3,04750,0  -3,047514511615
37Danny Hageman C3,04751,52751,527514281696
38Vadim van Kuijk B3,06500,52252,546316181761
39Horst Eder C3,05600,0  -3,056015371566
40Frank Schleipfenbauer A3,04752,53830,515021662024
41Ruud Wille A3,07431,03332,045018121763
42Quirine Naber B3,08380,53172,555017761791
43Kees van Keulen C3,08380,0103,074314231366
44Werner Gubbels C3,07430,0  -3,074311751125
45Hans Meijer C3,09331,02502,072912861159
46Richard van der Wel A2,54631,53501,0110020332514
47Dick Vliek B2,54631,02501,527516861840
48Jan Willem van Willigen B2,55500,52252,036717861928
49Hanna Wierts C2,55500,0102,546310251170
50Michiel Blok A2,55501,53501,025022162131
51Ko Kooman C2,56420,0102,555013731421
52Victor Droop C2,56420,0  -2,564210151075
53Frans Veerman C2,55501,011001,543814841403
54Pim Rijmer C2,58310,0102,573611561063
55Theo Koeweiden B2,55501,52751,033315441476
56André de Groot C2,56421,011001,553013631264
57Steven Braun A2,57362,03670,541317831565
58Theo Jurrius A2,53832,53830,0  -20712071
59Jan Diekema C2,07290,0102,063311561129
60Ruud Verhoef A2,05401,53500,522518681671
61Jan Zuidema C2,09220,52251,572113421205
62Bob Beeke A2,03672,03670,0  -23492349
63Paul de Freytas A2,03672,03670,0  -18531853
64Wouter van Rijn A1,53500,52251,0110021892592
65Walter Manschot B1,52750,0  -1,527515831812
66Jaap Amesz A1,54380,52251,025022332118
67Jeroen Kersten A1,53500,0  -1,535018641845
68Jelle Noordhuis C1,53501,02500,515013001313
69Peter Boel A1,57210,53171,042520761949
70Lion de Kok C1,58190,54131,042514611357
71Dirk Hoogland A1,56251,03330,531721041957
72Oscar Mercan B1,510150,52251,081315931402
73Bert Maas C1,56251,02500,54131068875
74Mick Van Randtwijk A1,53501,53500,0  -19371937
75Erik Wille A1,52250,52250,0  -18371837
76Jeroen van Ginneken B1,02500,0101,0110018032179
77Marco Braam B1,011000,0  -1,0110017151797
78Remco Bakker C1,011000,0  -1,0110014061550
79Ahmed Samman C1,011000,0  -1,0110011071387
80Tom Bus A1,06171,04250,02021371644
81Johan Wolbers A1,011001,011000,0  -20002000
82Wouter Abrahamse A1,03331,03330,0  -19871987
83John Sloots A1,02501,02500,0  -19351935
84Rob Huberts A1,02501,02500,0  -19031903
85Coen Mekers A1,02501,02500,0  -18811881
86Henny Haggeman A1,03331,03330,0  -18551855
87Bert Duijker A1,02501,02500,0  -18251825
88Nurzhan Khamiyev A1,02501,011000,01018041428
89Robert Naasz B1,011001,011000,0  -17781778
90Babak Zahmat B1,02501,02500,0  -17431743
91Ron Brachten B1,02501,02500,0  -16121612
92Jonathan van der Krogt C1,011001,011000,0  -14651465
93Laurens Storms A0,51500,0  -0,515020252167
94Freek Hooning A0,52250,0100,515018341781
95Bart de Kort A0,52250,0  -0,522519571772
96Jan Groen B0,52250,0  -0,522517061435
97Constant Nieuwenstein C0,54130,0100,53171148915
98Eelco de Vries A0,52250,52250,0  -22602260
99Sjoerd van Roosmalen A0,53170,53170,0  -20272027
100Pascal Losekoot A0,53170,53170,0  -20102010
101Koen Maassen van den Brink A0,52250,52250,0  -20092009
102Anne Paul Taal A0,53170,52250,01019241824
103Barth Plomp A0,54130,53170,01018651534
104Hans van Capelleveen A0,52250,52250,0  -18331833
105Ivo van der Gouw A0,53170,53170,0  -17941794
106Hans Rigter B0,51500,51500,0  -17811781
107Theo van Amerongen B0,52250,51500,01017311241
108Zekria Amani B0,51500,51500,0  -16531653
109Xadya van Bruxvoort B0,52250,52250,0  -16201620
110Léon van Tol A0,00 -0,0  -0,0  -22632263
111Jaap Vogel A0,00 -0,0  -0,0  -21822182
112Remco de Leeuw A0,00 -0,0  -0,0  -21712171
113Daan Holtackers A0,0300,0300,0  -19741974
114Murat Duman A0,00 -0,0  -0,0  -19561956
115Fred Reulink A0,0300,0300,0  -19461946
116Bent Schleipfenbauer A0,0100,0100,0  -18931893
117René van Alfen A0,00 -0,0  -0,0  -18431843
118Paul Schoenmakers A0,00 -0,0  -0,0  -18181818
119Nico Schoenmakers A0,0100,0100,0  -17891789
120Niels Matser B0,00 -0,0  -0,0  -17871787
121Patrick van Waardenburg B0,00 -0,0  -0,0  -17411741
122Rik de Lange B0,00 -0,0  -0,0  -17371737
123Tom Katoen B0,0200,0200,0  -15971597
124Esther Wolbers B0,0100,0100,0  -15961596
125Wilfred Jansz B0,0300,0100,02015681158
126Herman de Munnik C0,00 -0,0  -0,0  -15031503
127Hans Corbeel C0,00 -0,0  -0,0  -14791479
128Peter van Deursen C0,00 -0,0  -0,0  -14581458
129Bryan Hieltjes C0,00 -0,0  -0,0  -13821382
130Ernst Singendonk C0,00 -0,0  -0,0  -13741374
131Kazem Mollahosseini C0,0300,0100,02013641011
132Edward Kuster C0,00 -0,0  -0,0  -13351335
133Nedzat Sulejmani C0,00 -0,0  -0,0  -13121312
134Rob Helmink C0,00 -0,0  -0,0  -12501250
135Diego Noguera C0,00 -0,0  -0,0  -12201220
136Arjan Hoenselaar C0,0100,0100,0  -12171217
137Rob van der Laan C0,00 -0,0  -0,0  -11071107
138Meindert Rudolphi C0,00 -0,0  -0,0  -11071107
139Jane Blaset C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
140Peter Bronsveld C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
141Peter van Bruxvoort C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
142Berke Bulgurcu C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
143Teun Gal C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
144Jillis ter Hove C0,00 -0,0  -0,0  -10001000
145John Staring C0,0100,0  -0,010985652
146Guido Burger C0,0400,0  -0,040965775
Tot.Totaal aantal punten
nAantal wedstrijden
%Procentuele score
Ext.Aantal punten voor de externe wedstrijden
Int.Aantal punten voor de interne wedstrijden
TPRToernooi Prestatie Rating